Środa, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 5393
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jupi Park w Galerii Sudeckiej

Środa, 28 maja 2014, 8:04
Aktualizacja: Czwartek, 29 maja 2014, 7:30
Autor: Angela
Jelenia Góra: Jupi Park w Galerii Sudeckiej
Fot. Inwestor
W realizowanej przez Echo Investment Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze otwarte zostanie centrum zabaw dla dzieci Jupi Park o powierzchni blisko 300 mkw. Dzieci znajdą tu wiele atrakcji takich, jak m.in.: zjeżdżalnie tubowe, labirynty, trampoliny, armatki pneumatyczne, suchy basen z piłeczkami czy tory przeszkód.

- Będzie to miejsce przeznaczone dla najmłodszych klientów Galerii Sudeckiej, którzy będą mogli świetnie się bawić w bezpiecznym i kolorowym miejscu. Jupi Park będzie oferował również usługi dodatkowe m.in. rezerwację opiekunki na placu zabaw dla dzieci poniżej trzeciego roku życia i możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych - mówi Michał Banasik, Leasing Manager w Dziale Centrów Handlowych Echo Investment.

- Obecność Jupi Park w Galerii Sudeckiej wpisuje się w naszą strategię współpracy z największymi centrami handlowymi w Polsce. Bardzo się cieszę, że mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic będą mogli korzystać z naszej oferty, która koncentruje się nie tylko na rozrywce, ale również na zajęciach edukacyjno-rozwojowych dla dzieci. Oferujemy także bezpłatne, cykliczne warsztaty przygotowane specjalnie z myślą o rodzicach – dodaje Tina Tulińska, Marketing&Brand Manager Jupi Park.

Jak już informowaliśmy, budowa Galerii Sudeckiej przebiega zgodnie z harmonogramem. Wykonawcą stanu surowego jest Eiffage Polska Budownictwo SA. Aktualnie na placu budowy trwają prace związane z końcową fazą realizacji stropu nad parkingiem oraz kondygnacją +1.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group