Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 3957
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Juniorzy Sudetów trenują, a seniorzy...?

Niedziela, 21 czerwca 2020, 11:06
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Juniorzy Sudetów trenują, a seniorzy...?
Fot. Tomek Raczyński
W czasie, gdy zespół seniorów Sudetów jakby zapadł się pod ziemię... juniorzy pod wodzą Leszka Oleksego intensywnie trenują. Po przerwie związanej z zamknięciem obiektów sportowych jeleniogórska młodzież wraca do formy i trenuje cztery razy w tygodniu.

Zespół Leszka Oleksego trenuje trzy razy w tygodniu w hali Dolnośląskiego Zespołu Szkół w Karpaczu, a raz w w tygodniu w hali MOS-u przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze. W sobotę (20.06) juniorzy zagrali sparing z drużyną złożoną z byłych i obecnych koszykarzy Sudetów - pojawił się m.in. Michał Kozak, Michał Kanecki, czy Tristan Dekurniewicz. Punkty nie były liczone, a mecz rozegrano systemem 4x15 minut.

Nadal nie jest znana przyszłość Sudetów. Mówi się o zgłoszeniu drugiego zespołu do III ligi, aby młodzież Leszka Oleksego miała więcej okazji do grania. Czy będzie to drużyna pod szyldem Sudetów, czy jako ekipa z Karpacza - wkrótce się wyjaśni. W kuluarach nie brakuje kontrowersji wokół rozliczenia dotacji dla drużyny seniorów za pierwsze półrocze. Zapytaliśmy władze miasta o tę sprawę, jednak na razie wszyscy "nabierają wody w usta".

Coś do mnie dotarło. Nie wiem czy były tam nieprawidłowości - mam nadzieję, że nie - odpowiedział lakonicznie Jerzy Łużniak, prezydent Jeleniej Góry.

Twoja reakcja na artykuł?

2
20%
Cieszy
4
40%
Hahaha
0
0%
Nudzi
3
30%
Smuci
1
10%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group