Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 4548
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Jubileusz zespołu „Bądź Ciszą”

Czwartek, 23 listopada 2017, 12:13
Autor: WAC
Region: Jubileusz zespołu „Bądź Ciszą”
Fot. Użyczone/Organizator
Koncert z okazji pięciolecia zespołu „Bądź Ciszą” odbędzie się 24 listopada o godzinie 19.00 w Izerskiej Galerii Artystycznej w Kromnowie.

Zespół „Bądź Ciszą” powstał w 2012 roku, aby ubierać w dźwięki i brzmienia poezję swojej koleżanki Małgosi Kowzan. Jak mówią jego członkowie, najlepiej czują się grając kameralnie u przyjaciół przy kominku, w ogrodzie przy ognisku, w górskich chatkach i klimatycznych kawiarenkach.

Grupa zdobyła główną nagrodę na 47 Ogólnopolskiej Giełdzie Piosenki Turystycznej i Studenckiej w Szklarskiej Porębie i wzięła udział w kilku większych festiwalach. „Bądź Ciszą występuje w składzie: Magda Kulaszka- śpiew, Irek Kulaszka- śpiew, gitara, Andrzej Gniewek- śpiew, skrzypce, Witek Stambulski- śpiew, gitara basowa, akordeon, Grzegorz Paszyński - gitara elektryczna, gitara akustyczna, śpiew, Bartłomiej Kulaszka - cajone, instrumenty perkusyjne

Podczas koncertu jubileuszowego z zespołem zagrają gościnnie: klawiszowiec Piotrek Lemański, udzielający się w wielu projektach muzycznych i studyjnych oraz Michał Stambulski- ex Microexpressions, CNC, Manhattan. Będą też niespodzianki, skierowane do każdego z pięciu zmysłów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group