Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 2895
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jesienne Strachy Cuda Wianki pod Szrenicą

Wiadomości: Szklarska Poręba
Czwartek, 29 października 2015, 8:46
Aktualizacja: 8:50
Autor: Org
Fot. Organizator
Szkoła Podstawowa nr 5, Rodzinny Park Rozrywki Esplanada oraz Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie zapraszają w sobotę (31.10) dzieci wraz z rodzicami na emocjonujący wieczór z dreszczykiem do Rodzinnego Parku Rozrywki Esplanada. Początek o godz. 16.00.

W programie m.in. warsztaty z rzeźbienia w dyni. Twórcy każdego dyniowego dzieła mają zagwarantowany emocjonujący przejazd Alpine Coaster. Pod okiem plastyka będzie też układanie jesiennych kompozycji, a także tworzenie lampionów z użyciem kolorowych liści. Działaniom twórczym towarzyszyć będzie prezentacja wierszy z dreszczykiem i przerażające buzi malowanie.

Finał nastąpi około godziny 18.00 kiedy to rozstrzygnięty zostanie konkurs „Strachy na Lachy” na najlepsze przebranie. Każdy uczestnik konkursu zostanie nagrodzony a zwycięzca otrzyma miesięczny karnet na Lodowisko w Esplanadzie.

Dodatkowo tego dnia dla dzieci i ich opiekunów korzystających z warsztatów bądź biorących udział w konkursie gwarantowany jest przejazd na Wieży Emocji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group