Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 7026
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jelonka na papierze po raz 21.

Niedziela, 4 marca 2007, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 1 sierpnia 2009, 9:50
Autor: Jelonka.com
Jelenia Góra: Jelonka na papierze po raz 21.
Fot. Jelonka.com
W najnowszym wydaniu Tygodnika Jelonka przeczytasz:

Mieszkańcy Janowic Wielkich obawiają się, że we wsi grasuje przestępca. Oficjalną przyczyną zgonu Zbigniewa G. jest nieszczęśliwy upadek. – To niemożliwe, przecież miał pękniętą czaszkę w dwóch miejscach – mówią członkowie jego rodziny. Ich zdaniem, ktoś musiał „mu pomóc”. To już trzecia śmierć w niecodziennych okolicznościach w tej gminie.

Ulice i chodniki zastawione pojazdami to codzienność. Piesi psioczą na kierowców, którzy stawiają auta, gdzie się da. W ratuszu powstał plan utworzenia nowych parkingów. Zobacz, gdzie będą one zlokalizowane.

Wreszcie dobra wiadomość dla pasażerów Polskich Kolei Państwowych: energooszczędne i wygodniejsze od tradycyjnych składów autobusy szynowe znów obsługują linię do Lwówka Śląskiego i Węglińca.

W stolicy Karkonoszy już od prawie 10 lat planuje się budowę aquaparku. Tymczasem pierwszy park wodny powstanie nie w Jeleniej Górze, a w Karpaczu. Budowa ruszy już w sierpniu. Kiedy podobnej inwestycji doczekają jeleniogórzanie?

Sasza i jego kolega Mirosław G. zapewniają, że chcieli tylko okraść babcię Cebularzową.Ale wystraszyli staruszkę tak bardzo, że ta zmarła. Teraz odpowiedzą przed sądem.

Komu przekazać 1 procent swojego podatku? Jeleniogórski szpital zbiera pieniądze na karetkę dla oddziału ratunkowego. Harcerze, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, kluby sportowe – na wychowanie i wypoczynek młodzieży.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group