Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 6855
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jeleniogórzanie idą dzisiaj do urn wyborczych

Niedziela, 16 listopada 2014, 12:30
Aktualizacja: Poniedziałek, 17 listopada 2014, 7:36
Autor: Mea
Jelenia Góra: Jeleniogórzanie idą dzisiaj do urn wyborczych
Fot. Mea
– To nasz obywatelski obowiązek – mówili mieszkańcy Cieplic, którzy dzisiaj (16.11.) już oddali swój głos na prezydenta Jeleniej Góry, miejskich radnych i radnych do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Frekwencja w Jeleniej Górzen na godzinę 12.30 wyniosła 10,16 proc. w 41. obwodach otwartych. Wybory odbywają się spokojnie, dotąd nie odnotowano żadnych incydentów.

Od rana przyszło zagłosować już trochę osób do lokalu wyborczego nr 35 w Cieplicach i do tej pory nie było żadnych problemów. - Obecnie przychodzi coraz więcej osób. Nikt nie miał problemu, by odnaleźć się na liście - powiedziała Joanna Konopko, przewodnicząca lokalu wyborczego nr 35.

- Zawsze biorę udział w wyborach i tym razem głosowałem na sprawdzonych ludzi, ale z różnych partii, bo stawiam na konkretne osoby, a nie ugrupowania - mówił pan Tomasz, również z Cieplic.

Część głosujących do końca nie wiedziało, kogo chce widzieć na najważniejszym fotelu w Urzędzie Miasta, kogo w Radzie Miejskiej Jeleniej Góry i w sejmiku dolnośląskim.

- Miałam duży dylemat co do wyboru kandydatów, ale mam nadzieję, że osoby, które wygrają nie zawiodą jeleniogórzan - podkreślała pani Joanna.

Kolejna relacja i frekwencja - około godz. 18.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group