Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 8317
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jeleniogórskie Spotkania Teatralne bez „Z księgi kolorów”

Czwartek, 9 października 2008, 10:28
Aktualizacja: 10:31
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Jeleniogórskie Spotkania Teatralne bez „Z księgi kolorów”
Fot. TEJO
Młodzież, która latem przygotowała przedstawienie w ramach warsztatów „Lato w Teatrze”, póki co nie wróci za kulisy. Zobaczymy za to inne grupy z „bardzo młodych teatrów”.

Choć zapowiedziano, że około 30 młodych aktorów, którzy wystąpili w bezprecedensowej sztuce opracowanej przez instruktorów i aktorów Teatru Jeleniogórskiego, będzie mogło jeszcze raz pokazać się publiczności w październiku, nic nie wskazuje na to, że tak się stanie.

Wbrew oczekiwaniom sztuka nie znalazła się w tzw. dniu offowym (piątek, 17 października) Jeleniogórskich Spotkań Teatralnych poświęconym młodzieży. Część wykonawców, którzy zaangażowali się w letnie przedstawienie, będzie można natomiast zobaczyć podczas innych spektakli.

Swoją szansę dostała Pracownia Teatralna "Odek" ze sztuką na podstawie twórczości Zbigniewa Herberta zatytułowaną „Jaskinia filozofów” (reżyseria Jacek Paruszyński – 17 X – godz. 16). Zagra także Młodzieżowa Scena Dramatyczna ze sztuką „Prezentacja” w reżyserii Tadeusza Wnuka (17 X – godz. 18) oraz Teatr de Novo z przedstawieniem „Proszę państwa do gazu” na podstawie tekstu Tadeusza Borowskiego w reżyserii Ryszarda Grzywacza (17 X godz. 20).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group