Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5838
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeleniogórskie MPGK przeprasza...

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 25 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 31 grudnia 2005, 2:03
Autor: Muzyczne Radio
Około 4 tysięcy wezwań do zapłaty na kwoty od kilkudziesięciu do tysiąca złotych bezpodstawnie wysłała do mieszkańców stolicy Karkonoszy wrocławska kancelaria prawna reprezentująca jeleniogórskie MPGK.

Jak powiedział nam pan Piotr, mieszkaniec Jeleniej Góry, zgodnie z treścią pisma pieniądze za wywóz śmieci trzeba było przelać natychmiast na konto kancelarii, w przeciwnym razie grożono poważnymi sankcjami.

- Jest nam szalenie przykro, że naraziliśmy na nieprzyjemności naszych rzetelnych klientów - powiedział nam prezes MPGK w Jeleniej Górze Michał Kasztelan. Współpraca z kancelarią w sprawach ściągania zaległości została zawieszona.
Prezes Kasztelan wyjaśnia, że pomyłka powstała przy transferze danych za pomocą poczty elektronicznej.

- Oczywiście wszystkie te wezwania są nieważne i wprowadzimy taki system, by podobna sytuacja się nie powtórzyła - zapewnia prezes MPGK.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~KRISS 25-11-2005 9:58
A mnie dalej interesuje sprawa, którą wczoraj poruszono w radiu a mianowicie jak to się wszystko ma do ,,Ustawy o ochronie danych osobowych". Jaką ja mam pewność, że ta sama firma nie wykorzysta tych danych w przyszłości? Działalność takich firm windykacyjnych to przecież jeden wielki przekręt. A tego dzieła to nie dokonała jakaś tam firma z Wrocławia, tylko Kancelaria CAUSA Sp. z o.o. ul. Powstańców Śl. 95 z Wrocławia. Więc trzeba na nich uważać w przyszłości, bo się zachowali jak małpa z brzytwą - nie potwierdzając wiarygodności tej listy która przyszła z Jeleniej Góry u zleceniodawcy. Taki jest ich adres i chyba nie mają się czego wstydzić jak się poda ich pełną nazwę. Ale za swoje czyny to się ponosi jakieś konsekwencje - choćby negatywnej reklamy. Ciekawy jestem też ilu starszych ludzi korzystało z porad lekarskich z powodu zaburzeń sercowych tego wyczynu Kancelarii CAUSA. Czy możliwość szybkiej kasy tak bardzo przyćmiła rozum pracownikom tej kancelarii? Wysyłając te pisma to się tak spieszyli, że zapomnieli się na końcu podpisać. Mam też to pismo i bardzo źle ono świadczy o kulturze i traktowaniu potencjalnych klientów przez nich.
~Pie 25-11-2005 17:45
Należy ścigać z urzędu takie działania , czekam na reakcję Prokuratury JG ... Brać "za łeb " to towarzystwo

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group