Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 5 marca
Imieniny: Adriana, Oliwii
Czytających: 10398
Zalogowanych: 49
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jeleniogórskie MPGK przeprasza...

Piątek, 25 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 31 grudnia 2005, 2:03
Autor: Muzyczne Radio
Około 4 tysięcy wezwań do zapłaty na kwoty od kilkudziesięciu do tysiąca złotych bezpodstawnie wysłała do mieszkańców stolicy Karkonoszy wrocławska kancelaria prawna reprezentująca jeleniogórskie MPGK.

Jak powiedział nam pan Piotr, mieszkaniec Jeleniej Góry, zgodnie z treścią pisma pieniądze za wywóz śmieci trzeba było przelać natychmiast na konto kancelarii, w przeciwnym razie grożono poważnymi sankcjami.

- Jest nam szalenie przykro, że naraziliśmy na nieprzyjemności naszych rzetelnych klientów - powiedział nam prezes MPGK w Jeleniej Górze Michał Kasztelan. Współpraca z kancelarią w sprawach ściągania zaległości została zawieszona.
Prezes Kasztelan wyjaśnia, że pomyłka powstała przy transferze danych za pomocą poczty elektronicznej.

- Oczywiście wszystkie te wezwania są nieważne i wprowadzimy taki system, by podobna sytuacja się nie powtórzyła - zapewnia prezes MPGK.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Utrata "prawka" za prędkość także poza terenem zabudowanym?

Oddanych
głosów
28
Bardzo dobry pomysł
64%
Jestem przeciwny/a
29%
Nie mam zdania
7%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Prawdziwy cel ataku na Iran. Polska pod ochroną Francji?
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Egzotyczne zwierzaki w ramach Mysłakowice Open 2026
 
Aktualności
Panie Tomku, proszę przekazać mamie i tacie, aby pozwolili mi dokończyć zdanie
 
Pogoda
W nocy wciąż przymrozki
 
Uzdrowisko Cieplice
Cieśń nadgarstka – dlaczego drętwieją palce i boli ręka?
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group