Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 6067
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: “Jelenia Góra i Jeleniogórzanie 2016” w ODK

Środa, 31 sierpnia 2016, 7:37
Aktualizacja: 7:43
Autor: Manu
Jelenia Góra: “Jelenia Góra i Jeleniogórzanie 2016” w ODK
Fot. Organizator
5 września (w poniedziałek) o godz. 17.00 w Galerii “Promocje” Osiedlowego Domu Kultury na Zabobrzu będzie miał miejsce wernisaż 20. jubileuszowej pokonkursowej wystawy fotografii “Jelenia Góra i Jeleniogórzanie 2016”. Wystawa czynna będzie do 16 września.

Tegoroczna pokonkursowa wystawa jest jubileuszowa. To już dwudziesty konkurs fotograficzny “Jelenia Góra i Jeleniogórzanie”. Jego organizatorem od 20 lat niezmiennie jest Jeleniogórskie Towarzystwo Fotograficzne, które w tym roku obchodzi 55-lecie swojego istnienia.

Tradycją konkursu “Jelenia Góra i Jeleniogórzanie” jest prezentacja dokonań osiągnięć i postaw twórców fotografujących środowiska jeleniogórskiego i ogólnopolskiego. Celem było utrwalanie obrazu miasta oraz jego mieszkańców na przełomie wieków, z myślą o przyszłych pokoleniach, popularyzacja twórczości fotograficznej w społeczeństwie jeleniogórskim, a także propagowanie ziemi jeleniogórskiej w całym kraju ze szczególnym uwzględnieniem piękna walorów miasta Jeleniej Góry – informuje Jeleniogórskie Towarzystwo Fotograficzne.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group