Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 5933
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Jednym głosem z Ukrainą

Czwartek, 7 kwietnia 2022, 8:15
Autor: WAC
Szklarska Poręba: Jednym głosem z Ukrainą
Fot. organizator
Blue Mountain Resort, wspólnie z partnerami, a wśród nich z Miastem Szklarska Poręba, zaprasza 8 kwietnia na dobroczynny koncert "Jednym głosem z Ukrainą", z którego dochód przeznaczony będzie na rzecz ofiar wojny w Ukrainie.

Wydarzenie będzie mieć charakter otwarty i odbędzie się na terenie Blue Mountain Resort przy ulicy 1 Maja 51. W trakcie imprezy będa prowadzone zbiórki na rzecz uchodźców. Start miasteczka koncertowego od godziny 15.00. Gwiazdą wieczoru będzie zespół ENEJ. Na scenie pojawią się również: DeDe Negra, Tadeusz Seibert, DJ K-loudly i DJ Soczek. Przez całe popołudnie w pobliżu bawić publiczność będą: Projekt Efektywny, Skrzydlata Ferajna, Biuro Podróży ALMAR, strażacy z OSP w Szklarskiej Porębie, Event Fabryka i Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych im. Unii Europejskiej w Jeleniej Górze. Nie zabraknie też małej gastronomii.

Aby ułatwić dotarcie do Blue Mountain Resort w piątkowe popołudnie, organizatorzy zapewnili transport z centrum Szklarskiej Poręby. Od sklepu Lewiatana na Białej Dolinie, przez centrum miasta, poprzez przystanek autobusowy, przez ulicę Kilińskiego. Zapłata za przejazd wedle uznania. Kursy od godziny 14:30 co pół godziny do 20:25.

Twoja reakcja na artykuł?

2
20%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
30%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
30%
Złości
2
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group