Niedziela, 4 czerwca
Imieniny: Franciszka, Karola
Czytających: 9928
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA WARSZAWA: Jednak na „nie”, choć nie wszystko stracone

Niedziela, 10 kwietnia 2011, 0:04
Aktualizacja: Wtorek, 12 kwietnia 2011, 8:00
Autor: Accipiter
JELENIA GÓRA WARSZAWA: Jednak na „nie”, choć nie wszystko stracone
Fot. Archiwum
W sobotni wieczór gimnazjalista Sebastian Rutkowski znalazł się wśród ośmiu półfinalistów polsatowskiego show „Must Be The Music. Tylko muzyka”. W emitowanym „na żywo” szóstym odcinku programu zmierzył się z repertuarem Agnieszki Osieckiej, wykonując utwór „Niech żyje bal”. Do finału jednak nie awansował.

- Chcę wzruszać publiczność – mówił w swym spocie reklamowym Sebastian Rutkowski, zanim pojawił się na scenie przed jury i publicznością jako siódmy z kolei. Zaśpiewał wreszcie kompozycję Seweryna Krajewskiego i jeden z największych przebojów Maryli Rodowicz. Występowi chłopca przyglądał się i wspierał go słowem jego tato – pan Andrzej Rutkowski.

- Jesteś bardzo zdolnym człowiekiem. Bierzesz się za dorosłe piosenki. Śpiewasz je pomimo, że nie masz prawa rozumieć, o czym śpiewasz. Jestem na „tak” - powiedziała po występie chłopca Elżbieta Zapendowska, krytyk muzyczny i specjalistka od emisji głosu. Pomimo kilku uwag dwóch innych jurorów - damy polskiego rocka Kory oraz kompozytora, pianisty, aranżera, dyrygenta i producenta muzycznego Adama Sztaby, którzy byli na „nie”, Sebastian podbił serce czwartego jurora - wokalisty grupy Afromental - Wojtka Łozowskiego i zdobył jego głos na „tak”.

W podsumowaniu nie uzyskał co prawda najwyższego wyniku głosowania smsowego, jednak – jak przekazała prowadząca program Paulina Sykut - walczył i „deptał po piętach” dwóm starszym zawodnikom, którzy zwyciężyli. Poza tym nadal za pomocą portalu Facebooka widzowie mogą dać szansę Sebastianowi na zdobycie korzyści finansowych poza sławą.

Czytaj również

Komentarze (47)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
853
Tak
10%
Nie
84%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group