Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 7102
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Jazzowe rytmy w Muszli Koncertowej

Sobota, 25 lipca 2009, 9:42
Aktualizacja: 9:43
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Jazzowe rytmy w Muszli Koncertowej
Fot. Organizator
Na kolejny Koncert Promenadowy zaprasza jutro (niedziela) Przystań Twórcza– Cieplickie Centrum Kultury O godz. 16 w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym wystąpi Monika Wiśniowska.

Jest absolwentką Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej we Wrocławiu. Muzyka to całe jej życie, co stara się pokazać na scenie. Jej ciepły a zarazem zadziorny głos poparty paletą emocjonalnych odcieni przyciąga słuchaczy, niezależnie od wieku czy preferencji muzycznych – informują organizatorzy.

Jest autorką tekstów, które znajdują się między innymi na debiutanckiej płycie zespołu Coffee Break (w którym to Monika również jest wokalistką). Płyta dostępna będzie w sprzedaży 9 września tego roku. Monika jest laureatką wielu znaczących festiwali w kraju, jak i za granicą. Jest półfinalistką ostatniej Edycji IDOLA.

Artystka doskonale odnajduje się w każdej stylistyce, jednak najbliższe jej sercu są nastrojowe utwory poparte akustycznymi brzmieniami. Towarzyszyć jej będą Tomasz Basel - na klawiszach oraz Dawid Rusek - na gitarze. Wraz z przyjaciółmi bardzo lubią eksperymentować nadając znanym utworom nowego charakteru.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group