Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 4872
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jazzowe rytmy w Muszli Koncertowej

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 25 lipca 2009, 9:42
Aktualizacja: 9:43
Autor: TEJO
Fot. Organizator
Na kolejny Koncert Promenadowy zaprasza jutro (niedziela) Przystań Twórcza– Cieplickie Centrum Kultury O godz. 16 w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym wystąpi Monika Wiśniowska.

Jest absolwentką Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej we Wrocławiu. Muzyka to całe jej życie, co stara się pokazać na scenie. Jej ciepły a zarazem zadziorny głos poparty paletą emocjonalnych odcieni przyciąga słuchaczy, niezależnie od wieku czy preferencji muzycznych – informują organizatorzy.

Jest autorką tekstów, które znajdują się między innymi na debiutanckiej płycie zespołu Coffee Break (w którym to Monika również jest wokalistką). Płyta dostępna będzie w sprzedaży 9 września tego roku. Monika jest laureatką wielu znaczących festiwali w kraju, jak i za granicą. Jest półfinalistką ostatniej Edycji IDOLA.

Artystka doskonale odnajduje się w każdej stylistyce, jednak najbliższe jej sercu są nastrojowe utwory poparte akustycznymi brzmieniami. Towarzyszyć jej będą Tomasz Basel - na klawiszach oraz Dawid Rusek - na gitarze. Wraz z przyjaciółmi bardzo lubią eksperymentować nadając znanym utworom nowego charakteru.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group