Środa, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 8757
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jakie obwody głosowania do Rady Cieplic?

Poniedziałek, 20 kwietnia 2015, 8:11
Aktualizacja: Sobota, 25 kwietnia 2015, 8:00
Autor: Angela
Jelenia Góra: Jakie obwody głosowania do Rady Cieplic?
Fot. Angela
W niedzielę (26.04) odbędą się wybory do Rady Jednostki Pomocniczej Miasta Jeleniej Góry „Uzdrowisko Cieplice”. Do pełnienia tej społecznej funkcji zgłosiło się siedemnaście osób, spośród których mieszkańcy uzdrowiskowej części Jeleniej Góry wybiorą 15 przedstawicieli. Przypominamy kandydatów i podajemy obwody głosowania.

Na liście kandydatów znaleźli się: Sylwia Bajor, Jerzy Bilski, Alina Boreta, Mateusz Caban, Urszula Cichoń, Paweł Drewniak, Michał Kasztelan, Oskar Klimenk, Bernard Knobelski, Leszek Kwaśnicki, Leszek Malinowski, Teresa Mitsatsos, Czesław Niemiec, Paweł Rabczyński, Maciej Rusek, Marcin Sidziński i Justyna Szczygielska.

Na swoich kandydatów będzie można głosować w od godz. 7.00 do 19.00.

Pierwsza siedziba głosowania to filia Politechniki Wrocławskiej (Pl. Piastowski 27) z lokalem dostosowanym do potrzeb wyborców niepełnosprawnych. Obejmuje on mieszkańców ulic: Bulwar Piotra Łazarkiewicza, Cervi, Fabryczna, Gimnazjalna, Kryniczna, Kubusia Puchatka, Leśnicza, Parkowa, Plac Kombatantów, Plac Piastowski, Plac Zdrojowy, Marysieńki Sobieskiej, Solankowa, Staromiejska, Ściegiennego, Wazów, Wodna, Wolności od nr 236 do nr 268 (parzyste) i od nr 251 do nr 297 (nieparzyste), a także Źródlaną.

Druga siedziba obwodowej komisji wyborczej to Termy Cieplickie (ul. Park Zdrojowy 5). Obwód obejmuje ul.: Barlickiego, Daniłowskiego, Bohaterów Września 1939 roku, Dwudziestolecia, Podgórzyńska, Nad Stawami, Wolności nr: 299, 303, 303a, 303b, 303c, 305, 305a, 305b, 305c, 307, 309.

W Szkole Podstawowej nr 3 (ul. PCK 14 a) zagłosują mieszkańcy obwodu, w skład którego wchodzą ul.: Berenta, Błękitna, Diamentowa, Hirszfelda, Kamienna, Koralowa, Krośnieńska, Lelewela, Łabska, Marcinkowskiego, Mochnackiego, PCK, Pogodna, Promienna, Przesmyckiego, Radosna, Rubinowa, Rudawska, Sieroszewskiego, Słoneczna, Struga, Szafirowa, Szmaragdowa, Tęczowa, Turkusowa, Wróblewskiego i Zielona.

Kolejna siedziba głosowania dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych to Miejskie Integracyjne Przedszkole nr 14 (ul. Junaków 2 a) i obejmuje ul.: Cmentarną, Dworcową, Francuską od nr 1 do nr 2a, Granitową, Harcerską, Izerską, Jagiellońską od nr 35 do nr 49 (nieparzyste) i od nr 38 do nr 46 (parzyste), Kasprzaka, Leśną, Malinnik, Mieszka I, Pionierską, Sołtysią, Spokojną od nr 1 do nr 9 (nieparzyste), Spacerową, Strzelecką, Szrenicką, Śnieżną, Wolności od nr 216 do nr 234 (parzyste) i od nr 225 do nr 249 (nieparzyste), a także Widok i Wojewódzką nr: 1, 2, 5, 5/1 do 5/7.

W Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych (ul. Cieplicka 34) zagłosują mieszkańcy ul.: Brezy, Bilewicza, Czarnieckiego, Cieplickiej od nr 1 do nr 79 (nieparzyste) i od nr 2 do nr 80 (parzyste), Dąbrowskiej, Grochowiaka, Juszczaka, Krasińskiego, Narutowicza, Nerudy, Niemcewicza, Przybyszewskiego, Pułaskiego, Picassa, Plac Cichy, Staszica, Starzyńskiego, Stęczyńskiego, Tabaki, Ujejskiego, Zamoyskiego i Zakopiańskiej.

Kolejna siedziba komisji będzie w Szkole Podstawowej nr 6 (ul. Cieplicka 74) obejmuje ul.: Cieplicka od nr 81 do nr 89 (nieparzyste) i od nr 82 do nr 104 (parzyste), Dolnośląska, Fałata, Miłosza, Orla, Rataja, Sadowa i Wita Stwosza.

W ostatniej siedzibie znajdującej się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 (ul. Gimnazjalna 2) zagłosują mieszkańcy ul.: Dworska, Jagiellońska od nr 2 do nr 34 (parzyste) i od nr 1 do nr 29 (nieparzyste), Korfantego, Langego, Lubańska od nr 1 do nr 26 i od nr 28 do końca, Książęca, Przechodnia, Rzemieślnicza, Sprzymierzonych, Sowińskiego, Sobieszowska i Zjednoczenia Narodowego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group