Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 6383
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Jak pech, to pech – kolejna awaria rurociągu (aktualizacja)

Niedziela, 24 maja 2015, 9:46
Aktualizacja: 16:12
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Jak pech, to pech – kolejna awaria rurociągu (aktualizacja)
Fot. Archiwum
O prawdziwym pechu mogą mówić mieszkańcy jeleniogórskiej dzielnicy Zabobrze z ulic Kolberga i Komedy–Trzcińskiego. Wczoraj (23.05) już po raz piąty w tym miesiącu nie mieli wody, jeszcze w nocy mogli się cieszyć życiodajną cieczą, ale dzisiaj (24.05) od rana znowu mają sucho w kranach.

Jeszcze wczoraj rzecznik prasowy spółki „Wodnik” poinformował nas, że 300-metrowy odcinek starego rurociągu zostanie wymieniony „najszybciej jak to możliwe – maksymalnie w ciągu 4 miesięcy”. Czekamy na komunikat „Wodnika” dotyczący dzisiejszej awarii, gdyż mieszkańcy z uwagi na dzień wolny od pracy (Zielone Świątki) nie mogą nawet zakupić wody w pobliskich sklepach, które są nieczynne.

Jutro zbierze się zarząd „Wodnika”, by spróbować przyspieszyć wymianę rur na ul. Kolberga. Pochodzą one jeszcze z … połowy lat 70. minionego wieku. Problemem nie są chęci firmy czy finanse, ale procedury. Jeśli tylko da się je jakoś przyspieszyć, to zostanie to zrobione. Nam przecież bardzo zależy na tym, by mieszkańcy miasta byli zadowoleni - poinformował Z. Rzońca.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group