Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 2787
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Jacek Ziobro jutro w kowarskim MOK–u

Czwartek, 18 grudnia 2014, 8:13
Aktualizacja: 8:15
Autor: Manu
Kowary: Jacek Ziobro jutro w kowarskim MOK–u
Fot. Organizator
Już jutro (19.12, w piątek) o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Kowarach wystąpi Jacek Ziobro z zespołem. Cena biletu: 10 zł. Informacje i rezerwacja biletów – tel.: 75–718–25–77.

Jacek Ziobro, człowiek kabaretu, tym razem zaśpiewa swoje piosenki o sobie samym. Artysta zagląda w głąb siebie, zastanawia się nad “sensem” - sensem życia, sensem istnienia. Na pytanie: - O czym śpiewa ? - odpowiedział: - Piosenki, które śpiewam to głos tego co było we mnie zawsze, a przed czym długo się broniłem.

Swoje doświadczenie na różnorodnych scenach zdobywał już od studenckich czasów na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W 1995 roku został laureatem Grand Prix XVI Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Jacek Ziobro podczas występów z łatwością nawiązuje kontakt z publicznością i potrafi spontanicznie odnaleźć się w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Występuje zarówno na małych scenach, jak i dużych plenerowych kabaretonach. Jego monologi świetnie sprawdzają się w górach, na Mazurach i przed telewizorem. Jego piosenki są pomysłowe i śmieszne, perfekcyjnie wykonane.

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group