Niedziela, 28 lutego
Imieniny: Lecha, Romana
Czytających: 6921
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

IV-liga piłkarska: IV–liga: ważny mecz przed biało–niebieskimi

Czwartek, 22 marca 2012, 19:50
Aktualizacja: 19:51
Autor: Przemo
IV-liga piłkarska: IV–liga: ważny mecz przed biało–niebieskimi
Fot. archiwum
W 19. kolejce piłkarskiej IV–ligi Karkonosze w meczu na szczycie podejmą trzecią w tabeli Ślęzę Wrocław. W innym ciekawym spotkaniu rezerwy Miedzi Legnica zagrają u siebie z wiceliderem Piastem Żmigród.

Podopieczni Artura Milewskiego w najbliższą niedzielę rozegrają istotny dla układu tabeli mecz przeciwko Ślęzie Wrocław, do której tracą 6 punktów (taką samą stratę mają do wicelidera ze Żmigrodu). Ewentualna wygrana może zbliżyć nasz zespół do podium, ale o to będzie niezwykle ciężko, gdyż wrocławianie dysponują silnym zespołem, który w jesiennym pojedynku bez problemu pokonał Karkonosze 2:0. W poprzedniej kolejce biało-niebiescy zdobyli komplet punktów w Strzegomiu, gdzie pokonali miejscowy AKS 2:0, a Ślęza nadspodziewanie łatwo ograła Granicę Bogatynia 4:0. W środę (21. marca) jeleniogórzanie rozegrali również spotkanie towarzyskie, w którym zremisowali 2:2 z Pogonią Lwów (III-liga Ukrainy).

Na spotkanie pomiędzy Karkonoszami, a Ślęzą Wrocław zapraszamy w niedzielę, 25. marca od godz. 12:00 na stadion MOS-u przy ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze.

Zestaw par 19. kolejki:

Sobota, 24. marca:
Konfeks Legnica - Puma Pietrzykowice 11:00
Foto Higiena Gać - Orkan Szczedrzykowice 13:00
Granica Bogatynia - GKS Kobierzyce 15:00
Iskra Kochlice - Piast Zawidów 15:00
Nysa Zgorzelec - Sokół Wielka Lipa 15:00

Niedziela, 25. marca:
Miedź II Legnica - Piast Żmigórd 11:00
Karkonosze Jelenia Góra - Ślęza Wrocław 12:00
Strzelinianka Strzelin - AKS Strzegom 13:00

Tabela
1. Foto-Higiena Gać----18 – 38 – 34:15
2. Piast Żmigród---------18 – 35 – 22:10
3. Ślęza Wrocław--------18 – 35 – 44:20
4. Granica Bogatynia----18 – 29 – 26:30
5. Karkonosze J.G.-------18 – 29 – 19:14
6. Miedź II Legnica------18 – 24 – 28:25
7. GKS Kobierzyce-------18 – 24 – 24:26
8. Sokół Wielka Lipa------18 – 23 – 20:18
9. Orkan--------------------18 – 23 – 31:29
10. Konfeks Legnica-------18 – 20 – 17:24
11. Strzelinianka----------18 – 20 – 18:22
12. Nysa Zgorzelec--------18 – 20 – 18:28
13. Piast Zawidów--------18 – 20 – 16:24
14. AKS Strzegom---------18 – 20 – 23:30
15. Puma Pietrzykowice---18 – 17 – 16:22
16. Iskra Kochlice----------18 – 17 – 18:35

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group