Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7866
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Iść, ciągle iść w stronę słońca

Piątek, 19 czerwca 2009, 7:55
Aktualizacja: 7:56
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: Iść, ciągle iść w stronę słońca
Fot. rylit
O rozpoczynających się dziś wakacjach cały rok szkolny marzyli wszyscy uczniowie. Wczoraj letnią labę uroczyście powitali najmłodsi w Miejskim Domu Kultury „Muflon” w Sobieszowie podczas imprezy pod hasłem „Powitanie słońca”.

Dziecięcy teatrzyk „Frugolini” działający przy Szkole Podstawowej nr 15 przedstawił w sali widowiskowej „Muflon” premierę spektaklu „W ZOO”, opracowanego na podstawie wierszy Jana Brzechwy.

Spektakl ten przygotowała i wyreżyserowała instruktorka teatralna MDK „Muflon” Agata Moczulska. Była to ostatnia sztuka w tym roku szkolnym oraz ostatnie przedstawienie w domu kultury przygotowane przez panią Agatę . Niebawem zobaczymy ją na deskach Teatru im. Norwida, gdzie postanowiła spróbować swoich sił w swoim wyuczonym zawodzie aktora teatralnego.

Na widowni sali widowiskowej zasiedli głównie rodzice młodych aktorów, nauczyciele, ich rodzeństwo, koleżanki i koledzy. Mimo tak rodzinnej atmosfery nie obyło się bez tremy. Nie mniej przejęci byli instruktorzy i rodzice. Dla wszystkich był to najlepszy spektakl na świecie, bo chodziło tu o doskonałą zabawę w teatr.
Życzymy udanych wakacji i do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group