Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8729
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Inwestycje drogowe w Szklarskiej Porębie

Poniedziałek, 16 lipca 2018, 7:16
Aktualizacja: Środa, 18 lipca 2018, 7:38
Autor: WAC
Szklarska Poręba: Inwestycje drogowe w Szklarskiej Porębie
Fot. WAC
Już niedługo rozpocznie się przebudowa ulicy Kołłątaja w Szklarskiej Porębie. Inwestycja, której realizacja potrwa do końca listopada tego roku będzie kosztowała 1,4 miliona złotych.

Na realizację zadania samorząd miasta pod Szrenica otrzymał dotację z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, z puli na usuwanie skutków klęsk żywiołowych początkowo wysokości 908 tys. zł. Wsparcie to następnie zwiększono jeszcze o 212 tys. zł. Wykonawcą prac będzie firma z Rząsin.

Przebudowa ul. Kołłątaja to nie jedyna inwestycja drogowa, która trwa lub ruszy wkrótce w Szklarskiej Porębie. Rychło rozpocznie się przebudowa ul. Stromej. W zakresie prac znajduje się: budowa ponad 300 metrowego odcinka drogi o nawierzchni z masy mineralno-asfaltowej. Ponadto wykonany zostanie chodnik z kostki betonowej i kanalizacja deszczowa.

Trwają również prace na odcinku ulicy Demokratów od skrzyżowania z ul. Partyzantów do skrzyżowania z ul. Zdrojową. Inwestycja obejmuje wykonanie nowej podbudowy i nawierzchni drogi oraz odwodnienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
794
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group