Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 7302
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Inwestycje drogowe w gminie Mysłakowice

Środa, 10 lipca 2019, 10:06
Aktualizacja: Czwartek, 11 lipca 2019, 14:46
Autor: WAC
Mysłakowice: Inwestycje drogowe w gminie Mysłakowice
Fot. UG Mysłakowice
Spory ruch panuje na remontowanych odcinkach dróg w gminie Mysłakowice. Wszystkie realizowane w tym roku zadania z tego zakresu są dofinansowywane ze środków Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, z puli na usuwanie skutków klęsk żywiołowych

W zasadzie zakończyły się już prace przy remontach ulic Kolejowej w Łomnicy oraz Dolnej w Mysłakowicach. Inwestycje czekają jedynie na odbiór techniczny. Mocno zaawansowane są remonty ul. Karpackiej w Kostrzycy oraz drogi z Łomnicy do Bobrowa.

Dzięki tej ostatniej inwestycji w niedługim czasie będzie można swobodnie przejechać z Łomnicy do Bobrowa - mówi wójt gminy Mysłakowice Michał Orman. - Jest to kolejny odcinek infrastruktury drogowej w naszej gminie, który poprawi bezpieczeństwo i komfort jazdy kierowców. Będzie to również rewelacyjne miejsce na wycieczki rowerowe.

Dodajmy, że na rozstrzygnięcie czekają dwa kolejne przetargi drogowe. Tym razem postępowania dotyczą ul. Tokarskiej w Bukowcu oraz Łomnickiej w Mysłakowicach. Termin składania ofert upływa dziś (10 lipca). Oba zadania mają zostać wykonane do 15 listopada.

Twoja reakcja na artykuł?

10
71%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
29%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group