Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8288
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Integracyjny kalendarz

Środa, 1 stycznia 2020, 8:09
Aktualizacja: Czwartek, 2 stycznia 2020, 13:17
Autor: WAC
Szklarska Poręba: Integracyjny kalendarz
Fot. Fundacja Kropelka Potu
To była wspólna, integracyjna zabawa dla dzieci zdrowych i dzieci z niepełnosprawnościami. Uczniowie klasy II z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie wraz z wychowawczynią Ewą Radwiłowicz oraz dzieci z niepełnosprawnościami wraz z rodzicami wzięli udział w warsztatach fotograficznych.

Integracyjne warsztaty fotograficzne „Z aniołem przez życie” odbyły się w siedzibie Fundacji Kropelka Potu w Szklarskiej Porębie. Dzieci przebierały się w stroje różnych postaci i wspólnie albo indywidualnie pozowały na „ściance” podczas profesjonalnej sesji fotograficznej.

Efektem integracyjnej zabawy jest kalendarz na 2020 rok ze zdjęciami dzieci. Fundacja zapewniła dzieciom słodki poczęstunek z naturalnych produktów i owoców. Na zakończenie warsztatów odbył się koncert muzyczny Renaty Galik, która pomimo zmagania się z mózgowym porażeniem dziecięcym, ukończyła szkołę muzyczną, napisała i wydała książkę oraz komponuje piosenki.

Partnerami projektu byli: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Mistrzostwa Sportowego ze Szklarskiej Poręby oraz Urząd Miasta i Gminy w Szklarskiej Porębie. Warsztaty dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie ” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie LGD Partnerstwo Ducha Gór.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
50%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group