Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8173
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Integracja w Goduszynie

Poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 11:00
Aktualizacja: Środa, 22 sierpnia 2018, 17:23
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Integracja w Goduszynie
Fot. Przemek Kaczałko
Festyn "Baw się razem z nami" od 9. lat integruje mieszkańców Goduszyna i pozostałych części Jeleniej Góry. W minioną sobotę (18.08) wielu jeleniogórzan i gości spoza miasta postanowiło bawić się i wspierać Stowarzyszenie Goduszyn, które jak zawsze zapewniło mnóstwo atrakcji.

Na licznie przybyłych gości czekały gry, zabawy, loteria fantowa z mnóstwem nagród, pyszne wypieki i dania przygotowane przez goduszynianki oraz liczne występy i warsztaty artystyczne.

W programie imprezy znalazły się: pokaz tańca szkoły Krzysztofa Cieślaka wraz z grupą Dancing Heels, występ zespołu folklorystycznego Karkonosze, pokaz akrobatyczny Cyrklandu, Tobi show i warsztaty cyrkowe z Cichym Teatrem, koncert Ani Waraszko, dyskoteka pod gołym niebem z DJ Santi z Klubu Piwnica, pokaz tańca z ogniem w wykonaniu Black Fire. Tradycyjnie, bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, w tym losowanie cennych nagród na zakończenie. O wrażenia najmłodszych dbali m.in. strażacy, klaun Rufi Rafi, Dawid Stanek z monocyklami. Zabawy nie brakowało przy bańkach mydlanych, gigantycznych piłkarzykach, w miasteczku drogowym, na dmuchanych zamkach i wielu innych atrakcjach. Po raz kolejny imprezę poprowadził Błażej Stachewicz.

- Jest mnóstwo ludzi z różnych miasta. To nie tylko jeleniogórzanie, ale widziałam nawet gości ze Zgorzelca czy Poznania. Środki, które uda się zgromadzić jak zwykle przeznaczymy na działania statutowe stowarzyszenia tj. mikołajki, dzień dziecka, wieczór kolęd, ale też z tyłu głowy mamy budowę świetlicy osiedlowej – powiedziała Maria Jęczmyk, prezes Stowarzyszenia Goduszyn.

Festyn został zorganizowany przy wsparciu finansowym ze środków Miasta Jelenia Góra oraz Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji WODNIK Sp. z o. o. i Polcoloritu. Patronat medialny nad imprezą objął portal Jelonka.com.

Twoja reakcja na artykuł?

14
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
19%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
14%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
77
Tak
35%
Nie
62%
Nie wiem
3%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group