Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 9380
Zalogowanych: 70
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: III miejsce dla Jelfy

Sobota, 15 maja 2004, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 31 grudnia 2005, 4:05
Autor: Hamster
Sympatycy piłki ręcznej kobiet z Jeleniej Góry mogą czuć się zadowoleni. Nasz zespół wygrał ostatnie spotkanie z MERCUSEM ZAGŁĘBIEM Lubin 36:24 (19:9).

Mecz mógł się podobać. Obfitował w wiele pięknych akcji. Zawodniczki grały rozluźnione, ale cały czas skupione i systematycznie "punktowały" rywalki. Bardzo dobre spotkanie rozegrała Agata Wypych zdobywczyni 17 bramek oraz Justyna Alberciak, która wyśmienicie spisywała się w bramce z nową fryzurą.

Po meczu nastąpiła jeszcze bardziej radosna chwila, a mianowicie wręczenie tak oczekiwanego medalu Mistrzostw Polski. Na tą chwilę czekali wszyscy długie lata, ale tym razem sprawdziło się powiedzenie "do trzech razy sztuka" i w tym roku dziewczyny wywalczyły upragniony medal. Po dekoracji było już tylko szaleństwo i zasłużona radość.

Sonda

Czy chciałbyś aby tej zimy spadło w Jeleniej Górze dużo śniegu?

Oddanych
głosów
247
Tak
41%
Nie
53%
Jest mi to obojętne
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Co zawiera nowy plan pokojowy? O co naprawdę chodzi w tych negocjacjach?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Karkonosze
Grudzień z przyrodą i dyrektorem KPN
 
Aktualności
Odnowione Bobrowe Skały czekają na turystów
 
Pogodowo
Ośnieżona Jelenia Góra
 
112
Suzuki wjechał wprost pod Passata
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group