Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 12057
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: II etap "Kutra Artystycznego" już niebawem!

Środa, 9 maja 2012, 8:32
Aktualizacja: 8:33
Autor: Angela
Jelenia Góra: II etap "Kutra Artystycznego" już niebawem!
Fot. Organizatorzy
W najbliższą niedzielę i poniedziałek (13– 14 maja) odbędzie się II etap Polsko–Czeskiego Kutra Artystycznego (Festiwalu Młodych Talentów). Wystąpią w nim uczestnicy, którzy przeszli etap I. Poza przesłuchaniami dla wszystkich odbędą się warsztaty. Warto więc już teraz zarezerwować sobie czas!

W niedzielę (13 maja) przesłuchania w Zdrojowym Teatrze Animacji rozpoczną się o godz. 9.00 i potrwają aż do godz. 20.00. Uczestnicy zakwalifikowani do II etapu konkursu w kategorii taniec to: Afera, Dagmara Biniaszczyk, Eldar Khalmatov, Kinga Kruszewska, Katarzyna Tonkowicz , Wiktoria Małysz, Agata Michalik, NAC oraz Weronika Winkler. W kategorii śpiew wystąpią: Szymon Chiliński, Martyna Dukowicz , Agnieszka Ejsmont, Monika i Milena Gordziejewskie, Paulina Kaczorowska, Sylwia Martyniak, Anita Okienko, Paka Buziaka, Re-Gypz i Anita Szyszko. Zobaczymy również Jarosława Misiura (inne) i Roksanę Wójcik (małe formy teatralne). Na liście wykonawców rezerwowych znaleźli się: Weronika Reut (taniec), Małgorzata Parzymies (śpiew), Paulina Bocian (śpiew), Paulina Zając (taniec) oraz Eliza Niebieszczańska (śpiew).

W niedzielę natomiast poza przesłuchaniami uczestników konkursu, od godz. 9.00 odbędą się warsztaty z intonacji, dykcji, interpretacji muzycznej, kultury sceny i ruchu scenicznego, które zakończą się o godz. 19.30 pokazem warsztatowym Alicji Janosz i Bartka Miarki. Ogłoszenie wyników konkursu zaplanowano natomiast na godz. 20.00.
Organizatorem imprezy jest Przystań Twórcza - Cieplickie Centrum Kultury.

Pełne wyniki I etapu konkursu ukazały się już na stronie www.przystantworcza.pl pod linkiem http://www.przystantworcza.pl/index.php/kuter-artystyczny/polsko-czeski-kuter-artystyczny/lista-osob-zakwalifikowanych-do-ii-etapu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
899
Jest nowy
6%
1-5 lat
14%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
Aktualności
Huczne otwarcie lodowiska
 
Aktualności
Choinka koło Ratusza już świeci
 
112
Oddali hołd zmarłym
 
112
Interwencja pod galerią
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group