Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 11917
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: I znów zima trzyma

Piątek, 5 marca 2010, 15:30
Aktualizacja: 16:44
Autor: Angela
Wiosenna aura na drogach pojawiła się zaledwie na kilka dni, a kierowcy już przyzwyczaili się do niej na tyle, że dzisiaj mieli sporo problemów z opanowaniem swoich pojazdów na zaśnieżonych drogach. Efekt? Kilka kolizji i wypadek w Barcinku. Policjanci apelują o zdjęcie nogi z gazu, ostrożność i rozsądek.

Ostatnie ze zdarzeń ze względu na jego skutki zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Po godzinie 14.00 na prostej drodze w Barcinku 25 – letnia kierująca oplem astrą straciła panowanie nad kierownicą i wpadła z do rowu. Kierująca odniosła ogólne potłuczenia, jej pasażerka ze złamaną ręką trafiła do szpitala. Przyczynę wypadku ustala policja, najprawdopodobniej kierująca nie dostosowała prędkości do warunków na drodze.

Rano natomiast doszło do kilku kolizji drogowych, m.in. przy ulicy Sygietyńskiego, w Wojcieszycach i na trasie Jelenia Góra – Karpacz. W Wojcieszycach przed godziną 7.00 na drodze krajowej nr 3 zdarzyły się autobus z piaskarką, na szczęście skończyło się drobnej stłuczce.

Niegroźne okazało się również zdarzenie na drodze na Karpacz, nieopodal restauracji „Chata za wsią”, do którego doszło półtorej godziny później. Kierowca peugeota, obywatel Niemiec wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa i uderzył w autobus. Nikomu nic się nie stało, a sprawcę ukarano mandatem karnym.

Podobna aura utrzyma się co najmniej do poniedziałku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group