Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 5918
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Hotele z powiatu jeleniogórskiego nominowane do tytułu Hotel Roku 2012

Poniedziałek, 2 stycznia 2012, 12:28
Aktualizacja: 17:07
Autor: Accipiter
REGION JELENIOGÓRSKI: Hotele z powiatu jeleniogórskiego nominowane do tytułu Hotel Roku 2012
Fot. hotelroku.com
W kolejnej edycji konkursu organizowanego przez firmę Hotel Reservation Service (HRS) wręczono nominacje hotelom z powiatu jeleniogórskiego kandydującym do tytułu „Hotel Roku 2012”. Głosowanie potrwa do 10 marca 2012 roku, kiedy to odbędzie się ogłoszenie wyników plebiscytu i wręczenie dyplomów dla zwycięskich hoteli.

Na podstawie głosów osób podróżujących nominacje w kategorii pałace i zamki otrzymały dwa hotele z powiatu jeleniogórskiego z najwyższą oceną klientów Hotel Reservation Service (HRS) wśród hoteli, które mieszczą się w zamkach lub pałacach. Nominowany obiekt z Jeleniej Góry to wybudowany w 1872 roku - Pałac Paulinum. Drugi to wybudowany w Kowarach w 1690 roku Hotel Pałac Kowary przy ul. Ogrodowej 21.

Nominację w kategorii najlepszy serwis hotelowy otrzymał Dom Gościnny Villa Nova przy ul. Czarnoleskiej 54 w dzielnicy Czarne z najwyższą oceną klientów HRS, których części składowe ogólnej punktacji, takie jak: „Atmosfera w hotelu”, „Miłe przyjęcie” i „Gotowość personelu do obsługi” były najwyżej ocenione.

Przystąpienie do plebiscytu następuje poprzez oddanie głosu przez uczestnika na stronie internetowej http://www.hotelroku.com, za pośrednictwem specjalnego modułu do głosowania i na zasadach określonych w regulaminie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group