Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6413
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Hotel FENIX tymczasowo nieczynny

Poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 10:15
Aktualizacja: 10:16
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Hotel FENIX tymczasowo nieczynny
Fot. Petr
Spółka PEAK TIME, dotychczasowy dzierżawca Hotelu FENIX przy ulicy 1–go Maja w Jeleniej Górze zaprzestała działalności operacyjnej w obiekcie. – W związku z powyższym, hotel jest tymczasowo nieczynny. Obecnie trwają prace nad przepisaniem wszystkich niezbędnych umów do jego ponownego uruchomienia – informują przedstawiciele firmy.

Jeleniogórski Hotel FENIX został zamknięty 14 marca 2012 bez uprzedniego powiadomienia o tym osób, które dokonały w nim rezerwacji na terminy późniejsze. O sytuacji dowiedzieliśmy się od jednego z klientów hotelu, który zamiast skorzystać z umówionego noclegu – spotkał się z zamkniętymi drzwiami, choć za pokój wcześniej zapłacił. Co powinni zrobić inni turyści, którzy mają wykupione pobyty w tymczasowo nieczynnym obiekcie?

Ci, którzy dokonali rezerwacji bezpośrednio w hotelu muszą skontaktować się z prokurentem spółki PEAK TIME pod numerem telefonu: 506 788 040. Ci natomiast, którzy wykupili pobyty za pośrednictwem serwisu GROUPON: – Powinni zadzwonić do naszego Biura Obsługi Klienta celem otrzymania informacji o tym, w jaki sposób mogą otrzymać zwrot wniesionej opłaty za pokój. Możemy im również zaproponować inny hotel w tej samej cenie - mówi Artur Bednarz z serwisu GROUPON.

Biuro Obsługi Klienta GROUPON, tel. (22) 496 08 88. Dodatkowe informacje znajdą Państwo w oficjalnym komunikacie zarządu spółki PEAK TIME na stronie www.hotelfenix.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group