Wtorek, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 7008
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Honory od samorządowców dla handlowców

Poniedziałek, 4 lipca 2011, 7:38
Aktualizacja: Sobota, 9 lipca 2011, 21:59
Autor: RED
Zofia Czernow, zastępca prezydenta Jeleniej Góry, wzięła w minionym tygodniu udział w spotkaniu przedstawicieli Zrzeszenia Handlu i Usług, na zaproszenie Marka Szopińskiego, przewodniczącego tej organizacji.

Uhonorowała pamiątkowymi listami osoby szczególnie zasłużone dla rozwoju Jeleniej Góry. – Jest dla nas niezwykle ważne – powiedziała – by dostrzegać wysiłek, najczęściej wieloletni, ludzi zajmujących się pozornie drobnymi sprawami – prowadzeniem małych sklepów, firm usługowych, itp.

Z najwyższą przyjemnością i satysfakcją dziękuję tym, którzy albo przez ponad 40 lat, jak właścicielka kwiaciarni przy ul. Wolności, prowadzili swoją działalność, albo czynią to już w kolejnym pokoleniu, a takich przykładów jest wiele. O kolorycie Jeleniej Góry najlepiej zaświadczają właśnie oni – handlowcy, rękodzielnicy, rzemieślnicy, i inni, którzy potrafią przetrwać wszelkie gospodarcze problemy, jakie są nie do pokonania przez duże i majętne firmy.

W trakcie spotkania M. Szopiński wręczył osobom szczególnie zasłużonym odznaki honorowe stowarzyszenia - czytamy w komunikacie Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group