Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8091
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Hip–hopowe zakończenie Koncertów Promenadowych

Niedziela, 22 sierpnia 2010, 19:02
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 10:05
Autor: Gabi
JELENIA GÓRA: Hip–hopowe zakończenie Koncertów Promenadowych
Fot. Gabi
Ciekawie zakończyły się tegoroczne Koncerty Promenadowe organizowane przez Przystań Twórczą. W niedzielne popołudnie wystąpiła przed licznie zgromadzoną publicznością Grupa Operacyjna. Grupa pochodzi z Zielonej Góry. Chłopaki współpracują ze sobą od 2001 roku.

Sławę zespołowi przyniosły piosenki takie jak: „Bądź sobą”, „Nie będzie niczego” czy „Świr”. Wszystkie te utwory można było usłyszeń na tarasie Muzeum Przyrodniczego w parku Norweskim. Na początku koncertu większość publiki stanowiły osoby starsze, które siedziały na krzesłach, ale w miarę upływu czasu pojawiło się sporo młodzieży.

Niestety nie wszyscy starsi słuchacze mieli ochotę wysłuchać koncertu i ostentacyjnie wychodzili. Nie przeszkodziło to chłopakom dać dobrego koncertu. Młodzież na początku troszkę nieśmiało, a potem coraz głośniej śpiewała teksty piosenek lub skandowała konkretne hasła. Utwory Grupy Operacyjnej są bardzo pozytywne w swej wymowie.

Komentują nasza rzeczywistość z lekkim przymrużeniem oka, na wesoło. Nie ma w ich utworach chamstwa i niepotrzebnego przeklinania. Godzinny koncert naładował słuchaczy pozytywną energią.

Po występie każdy, kto tylko miał ochotę mógł otrzymać od Mieszka lub Ziemowita autograf. Było wielu chętnych w różnym wieku. Mieszko podpisywał się m.in.: na skórze, koszulce i biuletynie. Wiele osób skorzystało z okazji, aby zrobić sobie zdjęcie z chłopakami. Już w przyszłym tygodniu odbędzie się w Cieplicach Festiwal Tańca. Więcej informacji na ten temat podamy niedługo.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
190
Tak
33%
Nie
61%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group