Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 2635
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Hipermarket Auchan w Galerii Sudeckiej otwarty

Piątek, 29 kwietnia 2016, 14:57
Aktualizacja: Środa, 8 lipca 2020, 5:30
Autor: Inwes
Jelenia Góra: Hipermarket Auchan w Galerii Sudeckiej otwarty
Fot. Użyczone
W zrealizowanej przez Echo Investment Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze otwarty został wczoraj (28.04) hipermarket sieci Auchan.

- Otwarcie hipermarketu Auchan w Galerii Sudeckiej to potwierdzenie osiągnięcia naszego celu, który zakładał realizację obiektu w pełni spełniającego potrzeby mieszkańców Jeleniej Góry i okolic. Sieć Auchan cieszy się w Polsce bardzo dużą popularnością i od lat znajduje się w czołówce rankingów konsumenckich i branżowych. Cieszę się, że to właśnie w Galerii Sudeckiej klienci mogą robić zakupu w Auchan” – mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

Jak wynika z badania "Konsument w hipermarkecie" przeprowadzonego przez firmę badawczą ARC Rynek i Opinia, konsumenci doceniają Auchan przede wszystkim za niskie ceny. Francuska sieć została także najwyżej oceniona pod względem wyboru produktów i dostępności artykułów specjalnych. Auchan zajął też pierwsze miejsce pod względem obsługi klienta i jakości produktów.

W Polsce Auchan zarządza obecnie ponad 60 hipermarketami. Zatrudnia 13 tysięcy współpracowników. Auchan prowadzi działalność głównie w zakresie sprzedaży detalicznej artykułów konsumpcyjnych codziennego użytku poprzez sieć hiper- i supermarketów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group