Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 10568
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Hasselhoff zakończył zdjęcia w Teatrze Norwida

Poniedziałek, 6 września 2021, 21:11
Autor: Manu
Jelenia Góra: Hasselhoff zakończył zdjęcia w Teatrze Norwida
Fot. TwitterHasselhoffa/FBJerzegoŁużniaka
Kojarzony przede wszystkim z telewizyjną rolą agenta Fundacji na rzecz Prawa i Rządu Michaela Knighta w kultowym amerykańskim serialu “Nieustraszony” i postacią ratownika kapitana Mitcha Buchannona w “Słonecznym patrolu” – David Hasselhoff właśnie zakończył zdjęcia do niemieckiego serialu “Ze Network”. Produkcja była realizowana na przełomie sierpnia i września w jeleniogórskim Teatrze im. Cypriana Kamila Norwida.
Nasza produkcja jest zabawna, zabójcza, kreatywna i pouczająca. Czy to prawda, czy to fikcja – zdecydują telewidzowie – opowiada David Hasselhoff, który po raz kolejny wciela się w samego siebie. Część zdjęć została nakręcona we wnętrzach jeleniogórskiego Teatru im. Norwida. Przy okazji Hasselhoff spotkał się z prezydentem Jeleniej Góry Jerzym Łużniakiem.
Zapewniał, że bardzo mu się tu podoba. Nie wiem, czy mówił to jedynie z grzeczności, ale skoro jeździł rowerem po okolicach, to chyba oznacza, że rzeczywiście mu się tu podobało - komentuje Cezariusz Wiklik, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.

Po tym, jak Hasselhoff grał różne wersje siebie w sitcomie “Hoff the Record” i filmie “Killing Hasselhoff”, przyszedł czas na serial komediowy “Ze Network”, który realizuje niemiecka firma Syrreal Entertainment we współpracy z CBS Studios. Tym razem przybywa na granicę niemiecko-polską i wpada w tarapaty.

W “Ze Network” zobaczymy Hasselhoffa, który wybiera się do Niemiec z myślą, że zagra główną rolę w sztuce wystawianej w wielkim berlińskim teatrze. Okaże się jednak, że chodzi o mały lokal znajdujący się “nieopodal Berlina” - a dokładnie trzy godziny drogi stamtąd, w mieście Görlitz, na granicy z Polską. Na miejscu Hoff zostaje wciągnięty w samo centrum międzynarodowego spisku, za którym stoją byli zimnowojenni mordercy.

Fikcyjną wersję samego siebie w serialu zagra również Henry Hübchen, sceniczny partner Hasselhoffa. Aktor okaże się mieć dość mroczną przeszłość i też należy do serialowej organizacji zabójców, znanej jako “Sieć”. Ośmioodcinkowy serial został stworzony przez Christiana Alvarta, który zajmie się też reżyserią. Współautorem scenariusza jest Arend Remmers. Zdjęcia do “Ze Network” powstaną też w Görlitz i Berlinie oraz w jeszcze nieokreślonym kraju na Bliskim Wschodzie. Premierę serialu na niemieckiej platformie TVNow zaplanowano na przyszły rok.

Podczas kręcenia zdjęć w Teatrze im. Norwida - David Hasselhoff zatrzymał się w luksusowym pałacu w Karpnikach. To 5-gwiadkowy hotel, mieszczący się w XV-wiecznym zamku otoczonym fosą. Warunki w hotelu są niewątpliwie godne gwiazdy światowego formatu.

David Hasselhoff, znany głównie z małego ekranu i estrady (jego hit „Looking for Freedom”, który tygodniami utrzymywał się w Niemczech na listach przebojów, stał się hymnem na rzecz wolności w 1989 na berlińskim murze), ma na swoim koncie również spore sukcesy w teatrze, w tym na Broadwayu jako dr Henry Jekyll i Edward Hyde w znakomicie przyjętym przez krytyków i publiczność musicalu “Jekyll & Hyde”, a także jako dr Frank N. Furter w “The Rocky Horror Show” w Los Angeles, w roli Judasza Iskarioty w “Jesus Christ Superstar”, jako Danny Zuko w “Grease”, w roli Billy'ego Flynna w “Chicago” w Londynie oraz jako kapitan Hook w musicalu “Piotruś Pan”, z którym odbył tournée w Londynie , Bristol, Manchesterze, Nottingham, Southend i Cardiff.

Twoja reakcja na artykuł?

40
70%
Cieszy
4
7%
Hahaha
4
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
4%
Złości
7
12%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group