Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 3195
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Handlówka musi poczekać na boisko

Środa, 29 listopada 2017, 10:29
Aktualizacja: Czwartek, 30 listopada 2017, 7:49
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Handlówka musi poczekać na boisko
Fot. Przemek Kaczałko
Zapowiadana budowa boiska dla uczniów Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 Jeleniej Górze nie zostanie zrealizowana w tym roku. Popularna "Handlówka" musi jeszcze poczekać na realizację projektu, który jest już gotowy.

Jak tłumaczy naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta, w budżecie przewidziano na ten cel jedynie 150 tysięcy złotych, a koszt budowy ma wynieść 300-400 tys. zł. - Z uwagi na zbyt małą kwotę przeznaczoną na budowę boiska, w tym roku odstąpiliśmy od tego zadania - powiedział Paweł Domagała.

W projekcie budżetu miasta na 2018 rok zadanie jest przewidziane, zatem jedyna szkoła znajdująca się w centrum miasta, która nie ma zewnętrznego placu do przeprowadzania lekcji wychowania fizycznego najprawdopodobniej doczeka się w końcu boiska wielofunkcyjnego.

Dyrekcja "Handlówki" bardzo liczy na realizację zadania i z cierpliwością oczekuje na swoją kolej. - Realizacja ma być w przyszłym roku i cieszymy się z tego. Czasami trzeba poczekać, nie wszystko można od razu mieć - stwierdziła z optymizmem Danuta Pawłowicz, dyrektor ZSLiZ Nr 2.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group