Zalogowanych: 9

Podgórzyn: Halniak nie skorzystał z szansy

Niedziela, 15 września 2019, 14:06
Aktualizacja: 14:08
Zespół Halniaka Miłków po wczorajszym potknięciu kowarskiej Olimpii miał szansę objąć prowadzenie w tabeli grupy pierwszej A–klasy, jednak w spotkaniu rozegranym w Podgórzynie uległ Klubowi Sportowemu Łomnica 1:2.

Zgodnie z przewidywaniami na boisku w Podgórzynie starły się dwie wyrównane ekipy. Pierwszy cios zadali piłkarze Halniaka - po rzucie wolnym w środkowej części boiska, do dośrodkowania źle wyszedł Szaciłło, którego ubiegł Hobgarski. Po zmianie stron kibice klubu z Łomnicy, którzy licznie przybyli na mecz, uradowali się w 70. minucie, gdy na listę strzelców wpisał się Leszek Kurzelewski. Ten sam zawodnik ustalił wynik meczu na 1:2 w 87. minucie, dzięki czemu w czołówce tabeli zrobił się ścisk. Prowadzącą Victorię Jelenia Góra i piątego w tabeli Halniaka dzieli zaledwie 1 punkt.

Halniak Miłków - KS Łomnica 1:2 (1:0)

Gole: 1:0 Jakub Hobgarski 21', 1:1 Leszek Kurzelewski 70', 1:2 Leszek Kurzelewski 86'.

Halniak: Gąszczyk - Golonka, Montero Ortiz (67' Kościołek), Blaut, Krupa, Bińczyk, Hobgarski (80' Purycki), Łuhowski (85' Szpytma), Rosek (72' Staniszewski), Stelmach, Woźniak.
KSŁ: Szaciłło - O. Aleksiejew (90' Kawka), P. Habasiński, Jaworski, Kaszuba (70' D. Habasiński), Kurzelewski, Maćkowski, Przywara (77' P. Aleksiejew), Sawicki, Turczyk, Gałek (46' D. Klimek).