Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8208
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Gwiazdy na Gwiazdkę ofens.pl 2009

Sobota, 5 grudnia 2009, 9:21
Aktualizacja: Niedziela, 6 grudnia 2009, 9:02
Autor: ahawer
Jelenia Góra: Gwiazdy na Gwiazdkę ofens.pl 2009
Fot. archiwum Jelonki
W dniach 15 – 17 grudnia br. w hali MOS przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze odbędzie się VII edycja Gali Piłkarskiej „Gwiazdy na Gwiazdkę ofens.pl 2009”. Organizatorem jest Szkółka Piłkarska „GOL” z Jeleniej Góry, honorowy patronat nad imprezą objął Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Miasto Jelenia Góra oraz Polski Związek Piłki Nożnej.

Galę, jak co roku, uświetnią swoją obecnością znani z boisk piłkarskich reprezentanci kraju, których będziemy mogli zobaczyć na parkiecie w trakcie Turnieju Pokazowym o Puchar Prezydenta Jeleniej Góry w barwach zespołu sponsora tytularnego turnieju – portalu ofens.pl.
W latach ubiegłych pod szyldem Gwiazd Polskiej Piłki mogliśmy oglądać, m.in. Tomasza Kuszczaka, Andrzeja Niedzielana, Sebastiana Milę, Dariusza Dudkę, Marcina Wasilewskiego czy Grzegorza Bronowickiego.
W turnieju wystąpi także zespół Gwiazd Śląska Wrocław, w którym awizują swój udział m.in. Waldemar Prusik, Ryszard Tarasiewicz, Janusz Gancarczyk, Krzysztof Ulatowski.

Wielkie emocje będą zapewne towarzyszyć – jak zwykle – grze Reprezentacji Dziennikarzy Polskich, w barwach których w latach ubiegłych wystąpili w jeleniogórskiej imprezie znani z ekranów telewizyjnych dziennikarze Mateusz Borek, Jacek Kurowski, Andrzej Twarowski czy mający zawsze najświeższe informacje pogodowe Tomasz Zubilewicz.

W tym skład ekipy dziennikarskie może być nad wyraz silny, gdyż z próbują oni zwerbować do swojego zespołu Marcina Adamskiego, Tomasza Hajto , Radosława Kałużnego czy Piotra Świerczewskiego – ekspertów w sportowych programach telewizyjnych.

Kolejną atrakcją Gali Piłkarskiej będzie niewątpliwie zespół multimedalistek mistrzostw Polski kobiet – drużyny AZS Wrocław. Kibice będą mieli niepowtarzalną szansę zobaczyć połączenie kunsztu piłkarskiego z urodą modelek.
Ich czarowi nie oparł się w ubiegłym roku niedawny selekcjoner reprezentacji Polski Stefan Majewski, który wystąpił w roli ich menedżera, mierząc się z kolejnym trenerem kadry - Rafałem Ulatowskim, grającym w ekipie Gwiazd Zagłębia Lubin.
Zanim na parkiecie pojawią się zaproszone gwiazdy futbolu swoje umiejętności zaprezentują widowni młodzi piłkarze z wielu polskich klubów. Już we wtorek, 15 grudnia o godz. 9.00, pierwsze mecze rozegrają zespoły z Dolnego Śląska w kategorii U-16. W środę, 16 grudnia od godz. 9.00 zagrają zespoły w kategorii U-14. W tej grupie wiekowej zagrają ekipy reprezentujące kluby ligowe z całego kraju.
Natomiast na godz. 17.00 zaplanowane jest uroczyste otwarcie imprezy, wspólna parada uczestników oraz wręczenie nagród uczestnikom turniejów młodzieżowych.
Ten moment jest zawsze ogromnym przeżyciem dla młodych piłkarzy. Często są to dla nich pierwsze momenty, kiedy mogą w błysku fleszy i kamer telewizyjnych odebrać nagrody i gratulacje od swoich sportowych idoli. Idea, aby przy okazji takich właśnie imprez, zaszczepić w dzieciach od najmłodszych lat kontakt z profesjonalnym futbolem, inspiruje nas do organizowania kolejnych edycji Gali Piłkarskiej.

W ostatnim dniu, 17 grudnia od godz. 9.00 szansę pokazania swych umiejętności będą mieć najmłodsi piłkarze z dolnośląskich klubów w turnieju U-12.
Galę Piłkarską zamknie mecz charytatywny zespołów sponsora tytularnego – Gwiazd ofens.pl z Przyjaciółmi Gola.
Podsumowaniem imprezy będzie licytacja wyjątkowej koszulki meczowej z autografem jednej z największych sław futbolu.
Więcej szczegółów na ten temat, informacje o konkursach oraz „dzikich kartach” do gry w każdym turnieju młodzieżowym znajdziecie na stronach sponsora tytularnego www.ofens.pl , na stronie organizatora www.spgol.pl oraz w kolejnych komunikatach prasowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
808
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group