Wtorek, 2 marca
Imieniny: Heleny, Halszki, Pawła
Czytających: 5458
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mołdawia: Grzegorz Lenart i Eliasz Jankowski wystąpią na gali K–1 w Mołdawii

Niedziela, 18 marca 2012, 17:53
Aktualizacja: 18:05
Autor: MDvR
Mołdawia: Grzegorz Lenart i Eliasz Jankowski wystąpią na gali K–1 w Mołdawii
Fot. użyczone
Nasz zawodnik Grzegorz „Złoty” Lenart i Eliasz Jankowski (Legnica) wezmą udział w gali KOK Europe Grand Prix 2012, która będzie mieć miejsce 30 marca w stolicy Mołdawii, Kiszyniowie. Nie są to byle jakie występy, bowiem doświadczony Lenart walczyć będzie w głównym pojedynku wieczoru na zasadach K–1 z utytułowanym Konstantinem Tutu, który dwukrotnie wygrywał turniej KOK a na dodatek w ubiegłym roku wygrał ze Stanisławem Zaniewskim przez nokaut w finałowym boju.

Eliasz Jankowski powraca na ring KOK po blamażu z Remigijusem Morkeviciusem w Wilnie, gdzie Litwin zakończył walkę w niecałe 30 sekund z naszym kickboxerem. Tym większa motywacja dla zawodnika z Legnicy, by w niższej kategorii pokazać klasę i odzyskać zaufanie polskich kibiców, bo niewątpliwie Eliasz należy do wyróżniających się fighterów polskiego kickboxingu. Sukces na ostatnich MP w Kleszczowie tylko to potwierdza. Polak ma już za sobą także start w KOK na Ukrainie.

Grzegorz Lenart to wychowanek Mariusza Ligiżyńskiego z Jeleniej Góry. Ma za sobą wiele startów w Shidokan Karate, MMA i Muay Thai i wiele sukcesów. Walczył w Irlandii w MMA, a także na kilku zawodowych galach K-1 w Polsce. Także w kickboxingu miał spore sukcesy na arenie krajowej, a w karate walczył np. w USA. Mimo, że Polak nie jest faworytem tej walki po cichu liczymy na niespodziankę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group