Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 8407
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Grupa MoCarta w stolicy Karkonoszy

Środa, 23 kwietnia 2008, 15:49
Aktualizacja: 15:50
Autor: ROB
Popularny kabaret muzyczny wystąpi w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze dopiero 13 maja, jednak już ruszyła sprzedaż biletów. U nas do wygrania wejściówki na ten koncert.

Grupa rozpoczęła działalność w 1995 roku. Muzycy i satyrycy w jednym sami sobie mówią, że wychodzą na przekór melomanom, drwią z dostojnej powagi sal koncertowych, ale też drwią z fanów rocka, rapu i popa którzy jak ognia boją się klasyki.

Grupa MoCarta wystąpi w Jeleniej Górze 13 maja 2008r. o godz. 18. w sali Filharmonii Dolnośląskiej. Bilety do nabycia w kasie filharmonii oraz w „Centrum Podróży” przy ul. Ogińskiego 2f, cena 45 zł.

Dla Czytelników mamy 3 zaproszenia na ten koncert. Aby wziąć udział w ich losowaniu, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe zadane poniżej, wysłać maila na adres redakcja@jelonka.com. W temacie maila proszę podać „konkurs MoCart”, w treści prosimy podać imię i nazwisko oraz kontakt (kontakt do wiadomości redakcji). Konkurs potrwa do 11 maja do godz. 8. Wyniki opublikujemy tego dnia przed południem. Dobrej zabawy!

Pytanie konkursowe:
Jaką znaną artystkę parodiują muzycy Grupy MoCarta?

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group