Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 4285
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Gorący koncert promenadowy w Parku Zdrojowym

Poniedziałek, 6 lipca 2015, 7:26
Aktualizacja: Wtorek, 7 lipca 2015, 7:19
Autor: Karolina Matusewicz
Jelenia Góra: Gorący koncert promenadowy w Parku Zdrojowym
Fot. Karolina Matusewicz
„Ogniste rytmy w oryginalnym brzmieniu” w wykonaniu Moliendo Cafe umiliły mieszkańcom i kuracjuszom popołudnie w niedzielę (05.07), w muszli koncertowej w cieplickim Parku Zdrojowym. Występ zainaugurował cykl Letnich Koncertów Promenadowych.

Letnie Koncerty Promenadowe są już wakacyjną tradycją Jeleniej Góry i przyciągają rzesze wielbicieli dobrej muzyki w wykonaniu utalentowanych i cenionych muzyków.

„Ogniste rytmy w oryginalnym brzmieniu” przeniosły słuchaczy w klimat gorącej Kuby, czemu z pewnością sprzyjała też pogoda – palące słońce i duchota sprawiły, że publiczność mogła poczuć się jak na kubańskiej ulicy.

Zespół Moliendo Cafe w składzie: Anna Kosa, Ewa Antosik, Artur Nowak, Andrzej Kolasiński, Tomasz Iwanek oraz Marcin Sweklej grał muzykę żywiołową i rytmiczną, która w połączeniu z lekkim i pięknym głosem wokalistki tworzyła mieszankę, która bardzo podobała się słuchaczom.

Pomimo upalnego popołudnia, wielu mieszkańców Jeleniej Góry, kuracjuszy i turystów przyszło posłuchać muzyki na żywo, a po ponad godzinnym koncercie jeszcze czuli niedosyt.

- Spacerowałem po parku szukając cienia i przypadkiem trafiłem na ten koncert, ale tak mi się spodobało, że zostałem do końca. Świetna, żywa i energetyczna muzyka, przy której nawet upału nie czuć – zachwalał koncert mieszkaniec Cieplic.

Organizatorem Letnich Koncertów Promenadowych, które odbywają się w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godzinie 16.00 jest Zdrojowy Teatr Animacji i Miasto Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group