Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 6343
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wojanów: Forum Turystyczne

Środa, 16 października 2019, 15:32
Aktualizacja: Piątek, 18 października 2019, 10:04
Autor: Przemek Kaczałko
Wojanów: Forum Turystyczne
Fot. Tomek Raczyński
Forum Turystyczne, zorganizowane przez Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego cieszyło się sporym zainteresowaniem. Do Pałacu Wojanów zjechało ok. 150 przedstawicieli branży turystycznej z Polski i zagranicy.
Jedni wolą wypoczynek na łonie natury z brakiem zasięgu. Drudzy urlop chcą spędzić w pełni komfortu z dostępem wszystkich możliwych atrakcji. Jeszcze inni doznawać skoków adrenaliny i maksymalnie aktywnie spędzić dni wolne od pracy. Jedno jest pewne. We wszystkich grupach klientów wzrasta świadomość, a tym samym i wymagania. To rodzi coraz większą konkurencję między obiektami noclegowymi i restauracjami. Jeśli za tym idzie jakość świadczonych usług – doskonale. Gorzej, gdy stoimy w miejscu w przeświadczeniu, że i tak ten klient do nas trafi - powiedziała Katarzyna Harbul-Bała z K.A.R.R.
By otworzyć się na zmiany, umieć sprzedawać wartościowe oferty, pozyskiwać klientów i wyprzedzać konkurencję, Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zorganizowała Forum-Turystyka Karkonoszy, Gór Izerskich i Łużyc, które 11 października odbyło się 2019 roku w Pałacu Wojanów - dodała K. Harbul-Bała.

W ramach forum odbyły się 4 wykłady, 2 panele dyskusyjne oraz 5 intensywnych godzin spotkań z ekspertami branży turystycznej z obu stron granicy. Zgromadziło się ponad 150 przedstawicieli branży zarabiającej na turystyce oraz wspierającej jej rozwój.

Aby nasz region nie przyciągał turystów jednorazowo, musimy nadążać za zmieniającymi się trendami. Bo długość pobytów wyraźnie się skraca, za to jest częstsza. Cena już nie jest tak istotna, jak jakość oferowanych usług. Emocje i doświadczenia zaczynają być ważniejsze od mocy atrakcji. Istotniejsza staje się oryginalność ofert, poszanowanie natury i powrót do korzeni - podsumowują przedstawiciele organizatora forum.
Mamy nadzieję, że zdobyte informacje pomogą Państwu w pozyskiwaniu nowych klientów, zarządzaniu zespołem i podjęciu współpracy między sobą. Dziękujemy za tak liczną frekwencję. Państwa zainteresowanie po raz kolejny udowadnia nam, że nasza praca ma sens - dodała K. Harbul-Bała.
Frekwencja dopisała i na pewno będziemy kontynuować fora turystyczne - podkreślił Piotr Miedziński, prezes K.A.R.R.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group