Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 6740
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Flesz przyjacielem wszystkich fotografujących

Niedziela, 1 marca 2009, 17:22
Aktualizacja: 20:38
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Flesz przyjacielem wszystkich fotografujących
Fot. Archiwum
Nowa inicjatywa miłośników fotografii, którzy stworzyli portalowe przedsięwzięcie, zatacza coraz większe kręgi pośród tych, którzy uważają, że robienie zdjęć to nie tylko naciskanie migawki.

Wszystko za sprawą Kuby Kaczmarskiego, który zaprosił do współpracy ludzi, którzy w Jeleniej Górze fotografują zawodowo, a także Dorotę Czarnecką, fotoreporterkę z Krakowa oraz fotoreporterów z fotoagencji www.treephoto.pl
– Za działy tematyczne odpowiadają również uzdolnieni amatorzy i pasjonaci (Renata, Maciek i Jacek). Wszystko w ramach Flesza.

– Póki co, jesteśmy w fazie rozruchu, ale rozwijamy się tematycznie. Jesteśmy otwarci na różne zagadnienia prezentowane na forach. Przybywa też albumów zdjęć autorskich, jak i galerii specjalnie otwartych dla użytkowników – mówią Kuba i Dorota. twórcy portalu Flesz.

– Większość stron jest w budowie, ale to rokuje, że działy będą nie tylko dopracowane, ale też każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie – dopowiada Dorota Czarnecka licząc na wyrozumiałość i cierpliwość internautów.

Ażeby móc swobodnie korzystać ze wszystkich oferowanych teraz i w przyszłości tematów, albumów, sesji, oraz konkursów, administratorzy proszą o zalogowanie się. Wszystko pod adresem: (http://www.flesz.ubf.pl/photogallery.php)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group