Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 3145
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Flesz przyjacielem wszystkich fotografujących

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 1 marca 2009, 17:22
Aktualizacja: 20:38
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Nowa inicjatywa miłośników fotografii, którzy stworzyli portalowe przedsięwzięcie, zatacza coraz większe kręgi pośród tych, którzy uważają, że robienie zdjęć to nie tylko naciskanie migawki.

Wszystko za sprawą Kuby Kaczmarskiego, który zaprosił do współpracy ludzi, którzy w Jeleniej Górze fotografują zawodowo, a także Dorotę Czarnecką, fotoreporterkę z Krakowa oraz fotoreporterów z fotoagencji www.treephoto.pl
– Za działy tematyczne odpowiadają również uzdolnieni amatorzy i pasjonaci (Renata, Maciek i Jacek). Wszystko w ramach Flesza.

– Póki co, jesteśmy w fazie rozruchu, ale rozwijamy się tematycznie. Jesteśmy otwarci na różne zagadnienia prezentowane na forach. Przybywa też albumów zdjęć autorskich, jak i galerii specjalnie otwartych dla użytkowników – mówią Kuba i Dorota. twórcy portalu Flesz.

– Większość stron jest w budowie, ale to rokuje, że działy będą nie tylko dopracowane, ale też każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie – dopowiada Dorota Czarnecka licząc na wyrozumiałość i cierpliwość internautów.

Ażeby móc swobodnie korzystać ze wszystkich oferowanych teraz i w przyszłości tematów, albumów, sesji, oraz konkursów, administratorzy proszą o zalogowanie się. Wszystko pod adresem: (http://www.flesz.ubf.pl/photogallery.php)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

kubajg 1-03-2009 18:09
WWW.FLESZ.UBF.PL strona główna FLESZA w artykule podano do galerii
~Etnar 1-03-2009 23:45
Cieszy że coś się dzieje jak znajdę tylko seq napewno swoje dodam :-)
~(*) 2-03-2009 18:53
No wszystko fajnie, ale sama procedura zamieszczania zdjec jakas dziwna. Autorzy pisza - ajrzyj na: jak dodac fotografie... Tylko gdzie to znalezc???
kubajg 2-03-2009 22:41
Wtam po pierwsze po zalogowaniu wciskamy DODAJ ZDJĘCIE Po 2 jak nie wiemy jak to jest napisane "Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, przeczytaj instrukcje na stronie : Jak dodać zdjęcie/baner/logo/grafikę" wciskamy na link i przenosi nas na instrukcje. Wszystko pieknie opisane : http://www.webmasterzy.org/index.php?showtopic=22407 pzdr w imieniu całej ekipy FLESZ Kaczmarski
~ago od kosmosu 8-03-2009 11:00
Wielkie dzięki, że chociaż tam można obejrzeć Pana przepiękne zdjęcia, Panie Konradzie! A te z "Ludźmi" nawet przezabawne! :-)
~ago od kosmosu 8-03-2009 12:04
z podpisu pod zdjęciem "Blaski i cienie uliczki Konopnickiej": "(...) Chcąc opisać dzieje poszczególnych kramików i sklepów, trzeba by było książki.(...)". Święta racja! I niby kto ma ją napisać, jak nie Autor tego podpisu? Pan pisze z jajem, potwierdzają to nawet podpisy pod tamtymi zdjęciami!
~ago od kosmosu 8-03-2009 18:21
:-).

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group