Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 6282
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Feta wśród bloków

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 15 lipca 2007, 0:00
Autor: AGA
Fot. Agnieszka Gierus
W niedzielne popołudnie jeleniogórzanie bawili się na Zabobrzańskim Festynie Rodzinnym.

W programie imprezy zorganizowanej przez ODK przewidziano m.in. gry, zabawy i konkursy dla dzieci, ogłoszenie wyników XIII Turnieju Piłkarskich Drużyn Podwórkowych o Puchar Prezydenta Jeleniej Góry, występy zespołów AGAT i „Czarne Kapelusze”, spektakl dla dzieci „Muzyczne igraszki” w wykonaniu aktorów z Wałbrzycha.

Gwiazdą wieczoru był kabaret PAKA. Na dzieci czekały konkursy z nagrodami – rzut piłką do celu, skoki na skakance, malowanie kredą. Straż miejska przygotowała rokardowy tor przeszkód – dzieci chętnie korzystały z bezpłatnej przejażdżki nietypowym środkiem lokomocji i przy okazji poznawały zasady ruchu drogowego.
W roli instruktora i animatora tej części zabawy na poważnie wystąpił niestrudzony mł. insp. Grzegorz Rybarczyk ze straży miejskiej.
Mogły też wziąć udział w konkursie „Co to za znaki”? – na wszystkich czekały drobne upominki: puzzle, plany lekcji, odblaski do roweru.

Festyn odwiedziło też około stu dzieci przebywających w Karpaczu na koloniach zorganizowanych przez Caritas. – Przyjechaliśmy z Kielc z dziećmi w wieku 10-14 lat. Jesteśmy już tutaj tydzień i bardzo nam się podoba – mówi Katarzyna Lato-Piotrowska, wychowawca grupy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~4x 15-07-2007 19:30
Pięknie, pięknie. Usmiechnięte twarze i o to chodzi w Jeleniej Górze, abyśmy byli dla siebie mili i razem ( bez zbędnej komercji) robili takie imprezy. Mam nadzieje ,że turniej piłkarski też był super. Pozdrawiam
~Mała 16-07-2007 12:49
To tak pięknie wygląda tylko na kolorowych zdjęciach z festynu. Tak naprawdę Zabobrze to jedno wielkie bagno, blokowisko, wakacje tutaj to koszmar, tylko codzienne siedzenie na ławce, jeśli się nie ma pieniędzy na wojaże po Polsce czy Europie. Te zdjęcia to tylko złudzenia. Na blokowisku można mieć co najwyżej ich brak...
~danielloo 17-07-2007 23:26
5 małe zdjęcie... Jakby sie przyłożyć ,można by zrobić aferę o tą dużą dziure w ustach – kolesia z czerwonymi policzkami. haha Coś al'a Tinky–Winky ;]

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group