Piątek, 31 marca
Imieniny: Balbiny, Beniamina
Czytających: 11091
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Feta wśród bloków

Niedziela, 15 lipca 2007, 0:00
Autor: AGA
Jelenia Góra: Feta wśród bloków
Fot. Agnieszka Gierus
W niedzielne popołudnie jeleniogórzanie bawili się na Zabobrzańskim Festynie Rodzinnym.

W programie imprezy zorganizowanej przez ODK przewidziano m.in. gry, zabawy i konkursy dla dzieci, ogłoszenie wyników XIII Turnieju Piłkarskich Drużyn Podwórkowych o Puchar Prezydenta Jeleniej Góry, występy zespołów AGAT i „Czarne Kapelusze”, spektakl dla dzieci „Muzyczne igraszki” w wykonaniu aktorów z Wałbrzycha.

Gwiazdą wieczoru był kabaret PAKA. Na dzieci czekały konkursy z nagrodami – rzut piłką do celu, skoki na skakance, malowanie kredą. Straż miejska przygotowała rokardowy tor przeszkód – dzieci chętnie korzystały z bezpłatnej przejażdżki nietypowym środkiem lokomocji i przy okazji poznawały zasady ruchu drogowego.
W roli instruktora i animatora tej części zabawy na poważnie wystąpił niestrudzony mł. insp. Grzegorz Rybarczyk ze straży miejskiej.
Mogły też wziąć udział w konkursie „Co to za znaki”? – na wszystkich czekały drobne upominki: puzzle, plany lekcji, odblaski do roweru.

Festyn odwiedziło też około stu dzieci przebywających w Karpaczu na koloniach zorganizowanych przez Caritas. – Przyjechaliśmy z Kielc z dziećmi w wieku 10-14 lat. Jesteśmy już tutaj tydzień i bardzo nam się podoba – mówi Katarzyna Lato-Piotrowska, wychowawca grupy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
376
Tak, to odpowiedzialna praca
15%
Dostają trochę za dużo
21%
Dostają o wiele za dużo
33%
To oburzające ile zarabiają
31%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group