Wtorek, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 6832
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ferie zimowe w teatrze

Poniedziałek, 14 lutego 2011, 8:56
Aktualizacja: 14:32
Autor: Accipiter
JELENIA GÓRA: Ferie zimowe w teatrze
Fot. TEJO
Zamiast oglądać bajki w telewizorze podczas ferii zimowych, lepiej przenieść się w świat skrywanych tajemnic do Teatru im. Cypriana Kamila Norwida i Zdrojowego Teatru Animacji.

19 lutego (sobota) o godz. 16.00 dzieciom i młodzieży spędzającym ferie zimowe w mieście Teatr im. Cypriana Kamila proponuje dynamiczny i pełen rozmachu musical „Przygody rozbójnika Rumcajsa” na podstawie opowiadań Vaclava Čtvrtka w reż. Kazimierza Mazura i muzyką w rytmie rocka, raegge i hip-hop autorstwa Katarzyny Gärtner.

Dzień później, 20 lutego (niedziela) o godz. 16.00 Zdrojowy Teatr Animacji zaprasza do Pałacu Paulinum na klasyczną komedię omyłek Jefima Czepowieckiego, pełną zaskakujących zwrotów akcji pt. „Ach, ta Mysia” w reż. Czesława Sieńki.

22 lutego (wtorek) o godz. 10.00 w Książnicy Karkonoskiej przy ul. Bankowej 27 odbędzie się spektakl „Czarownice w Bibliotece” Pierrea Gripari w reż. Michała Derlatki w wykonaniu aktorów Zdrojowego Teatru Animacji dla widzów od 3 do 10 lat. Informujemy, że jest ograniczona liczba miejsc na widowni, do 45 widzów. Z kolei 23 lutego (środa) o godz. 10.00 w Pałacu w Wojanowie będzie można obejrzeć przedstawienie Ulricha Huba „O ósmej na Arce” w reż. Bogdana Nauki z repertuaru Zdrojowego Teatru Animacji.

Serdecznie zapraszamy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group