Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 5 listopada
Imieniny: Elżbiety, Sławomira, Dominika
Czytających: 11857
Zalogowanych: 67
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Feralna Wolności

Czwartek, 21 grudnia 2006, 0:00
Autor: TEJO
Znów potrącenie na najdłuższej ulicy w mieście.

W środę po południu kierujący samochodem marki Opel Astra 64-jeleniogórzanin, jechał nieostrożnie ulicą Wolności i potrącił prawidłowo przechodzącą przez przejście dla pieszych 51-letnią mieszkankę gminy Jeżów Sudecki.

Potłuczoną kobietę przewieziono do szpitala. Zarówno ofiara wypadku, jak i sprawca byli trzeźwi.

To już drugie w tym tygodniu takie zdarzenie na ulicy Wolności. W poniedziałek kobieta potrąciła przechodzącą przez jezdnię 13-letnią dziewczynkę.

Policja apeluje do kierowców i pieszych o szczególne zachowanie ostrożności nie tylko na tym trakcie. Zwłaszcza w godzinach popołudniowych, kiedy szybko zapada zmrok, łatwo o wypadek. Warto zdjąć nogę z gazu, aby uniknąć niepotrzebnych stresów i kłopotów, szczególnie w świąteczno-noworocznym okresie.

Sonda

Czy w mijającym roku zmarł ktoś z Twojej rodziny albo dobry znajomy?

Oddanych
głosów
741
Tak
66%
Nie
34%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Nie myjesz zębów i idziesz spać? Oto konsekwencje
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Złoty pociąg – krok do przodu czy w bok?
 
Jelonka wczoraj
Tango za Zabobrzu
 
Seniorzy
Wcześniejsza emerytura dla wybranych
 
Aktualności
Zbiornik po wielkim remoncie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group