Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 6162
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: English School dla każdego

Środa, 19 września 2007, 0:00
Aktualizacja: Środa, 19 września 2007, 15:50
Autor: Artykuł sponsorowany
Jelenia Góra: English School dla każdego
Fot. Archiwum
Tu nauczysz się skutecznie języka obcego.

Szkoła ma bardzo ciekawe propozycje zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Dla tych, którzy dopiero zaczynają naukę, oraz tych, którzy chcą podszkolić ulubiony język.
- Dla naszych słuchaczy mamy wyjątkowo atrakcyjne gratisy - mówi właściciel szkoły Marcin Chaszczewicz. - Promocja trwa do 30 września. Można wybrać jedną z dwóch ofert: drugi język gratis, darmowe ćwiczenia i podręcznik.
Ponadto każdy kursant ma prawo skorzystać z bezpłatnych comiesięcznych konsultacji lub konwersacji z lektorem.
Szkoła prowadzi naukę dwiema metodami: Callan'a i komunikatywną, na wszystkich poziomach zaawansowania:
- Elementary
- Pre-Intermediate,
- Intermediate,
- Upper-Intermediate,
- First Certificate in English (FCE)
- Certificate in Advanced English (CEA)
Ze specjalnej oferty mogą także korzystać maturzyści. Dla nich przygotowano kursy maturalne z języka angielskiego i niemieckiego. Wszystkie zajęcia odbywają się zarówno w godzinach rannych jak i popołudniowych, tak aby każdy mógł z nich korzystać przed lub po szkole czy pracy.
Niebywałym atutem szkoły są lektorzy. Młodzi ludzie, pasjonaci nauczania w pracy indywidualnej i grupowej; z dziećmi wczesnoszkolnymi, starszymi rocznikami szkoły podstawowej, młodzieżą gimnazjum i szkół średnich oraz z dorosłymi.
Lektorzy z doświadczeniem, pogodni i optymistyczni szybko nawiązujący właściwy kontakt z kursantami. Ludzie, którzy rozumieją początkowe obawy kursantów, wiedzący jak taktownie, stale motywować kursantów do systematycznej nauki i obiektywnie oceniać.
Śledząc sytuację na rynku wydawniczym, poznając nowe podręczniki, ciągle uzupełniają swoje metodyczne przygotowanie do nauczania języka obcego.
Ceny w Szkole Językowej English School są bardziej niż atrakcyjne i sprawiają, że zapisuje się tu coraz więcej osób. Z każdym rokiem ilość słuchaczy wzrasta o ok. 60%. Statystycznie osiem na dziesięć osób wraca do szkoły w kolejnym roku, by kontynuować naukę na wyższym poziome zaawansowania.
Szkoła posiada trzy bardzo dobrze zlokalizowane punkty nauczania, dzięki czemu słuchacze mogą uczęszczać na kursy w miejscu zamieszkania, oszczędzając czas i pieniądze.
Zapraszamy.
Centrum Jeleniej Góry ul. 1 Maja 43 (budynej DODN) tel. (075) 642 33 50
Zabobrze – ul. Bacewicz 4, tel. (075) 612 09 11
Sobieszów – ul. Cieplicka 172, tel. (075) 755 37 70 .
Szczegółowe informacje można uzyskać po w/w numerami telefonów lub na stronie internetowej <a href="http://www.englishschool.pl/">www.englishschool.pl</a>.

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group