Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 7343
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Energetyczne granie czyli czeski akcent na 35–lecie „Muflona”

Wiadomości: Jelenia Góra/Sobieszów
Niedziela, 14 października 2012, 7:53
Aktualizacja: Poniedziałek, 15 października 2012, 12:30
Autor: mestra
Fot. mestra
Pop–rockowa kapela Konec Konců, podbiła wczoraj (13.10) serca sobieszowskiej publiczności niezwykle żywiołowym koncertem. Bisom i oklaskom nie było końca.

Występ zespołu, to ukłon w stronę czeskiego partnera – Eurocentrum w Jabloncu nad Nysą – z którym MDK „Muflon” już od kilku lat realizuje unijne projekty. – Podczas świętowania obchodów 35-lecia nie mogło więc zabraknąć czeskiego akcentu. Konec Konců zagrali już kiedyś na tej scenie i zostali tak wspaniale przyjęci, że – koniec końców – musieli pojawić się tu po raz kolejny – mówili podczas koncertu organizatorzy.

Pełne energii utwory sprawiły, że nikt z obecnych nie mógł usiedzieć spokojnie – co odważniejsi tańczyli i skakali pod sceną. Pomiędzy gorąco oklaskiwanymi utworami, zespół prowadził dialog z publicznością, ucząc się przy okazji języka polskiego. Atmosfera, którą stworzyli widzowie, wyjątkowe światła i nagłośnienie, o które zadbał Marcin Sweklej, tak zachwyciły czeski zespół, że w trakcie koncertu zaczął rozdawać w prezencie swoje płyty zgromadzonym w sali widowiskowej. – Jesteście wspaniali! Daliście nam tak dużo, że też chcemy dać Wam coś od siebie – mówił Jan Holeček, lider kapeli Konec Konců.

– Nigdy wcześniej nie słuchałem czeskiego rocka – ta kapela jest odjazdowa! Takich koncertów powinno być w naszym mieście dużo więcej! A dzisiaj jeszcze dostaliśmy płytę z autografami – entuzjazmowali się po imprezie Paweł i Michał.
Dzisiaj (14.10) już ostatni koncert w ramach obchodów jubileuszu MDK „Muflon”. O godz. 19.00 zagra zespół Tax Free – finalista programu Must be the music. Organizatorzy serdecznie zapraszają – wstęp wolny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group