Czwartek, 6 października
Imieniny: Artura, Brunona
Czytających: 7272
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Emocjonalny seans z Pati Sokół – bezpłatnie w JCK–u

Niedziela, 10 stycznia 2016, 8:20
Aktualizacja: Piątek, 15 stycznia 2016, 7:48
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Emocjonalny seans z Pati Sokół – bezpłatnie w JCK–u
Fot. Organizator
Aby przeżyć, trzeba najpierw umrzeć? Na to i inne pytania postarają się odpowiedzieć twórcy niezwykłego show, które już w najbliższy piątek (15.01, godz. 19.00) odbędzie się w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Darmowe wejściówki dostępne są w kasie biletowej JCK (ul. Bankowa 28/30).

Seans pt. „Neverland” jest historią życia bohaterki o imieniu Becky (Pati Sokół), córki Sylvii Plath (Magdalena Różczka) i Witolda Gombrowicza (Łukasz Nowicki). Becky zabiera nas w fascynującą i wzruszającą podróż po różnych etapach swojego życia, wciąż balansując na granicy odmiennych nastrojów i emocji. W tej multimedialnej opowieści o dojrzewaniu, granice pomiędzy stanami depresyjnymi bohaterki, a chwilami spełnienia i euforii zdają się zacierać, przenosząc nas do wykreowanej przez Pati krainy Nibylandii – czytamy w zapowiedzi.

Unikalny, nowatorski w formie i treści, poruszający temat depresji spektakl Neverland jest propozycją dla tych, którzy szukają czegoś więcej, niż łatwej i lekkiej rozrywki.

Scenariusz oparty na fragmentach dzieł Witolda Gombrowicza, Sylvii Plath i James’a Barriego, przeplatany jest piosenkami Pati Sokół.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group