Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 9683
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Elektronik i Gimnazjum nr 3 dla szkół podstawowych

Piątek, 12 grudnia 2014, 8:09
Aktualizacja: 8:12
Autor: Org
Jelenia Góra: Elektronik i Gimnazjum nr 3 dla szkół podstawowych
Fot. Archiwum Szkoły
Zespół Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze organizują projekt edukacyjny „Naukowy zawrót głowy” skierowany do uczniów klas V i VI szkół podstawowych. Raz w miesiącu będą prowadzone bardzo ciekawe zajęcia warsztatowe z różnych dziedzin nauki, kultury i sztuki. Pilotażowe zajęcia już w sobotę!

W związku z tym przeprowadzono ankiety wśród uczniów szkół podstawowych, aby przygotowywane zajęcia wynikały przede wszystkim z zainteresowań uczniów, chęci pogłębienia ich wiedzy i umiejętności.

- Poprzez zabawę i doświadczenia naukowe, prowadzone przez dobrze wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, pragniemy wprowadzać przyszłych uczniów gimnazjum do świata nauki. Będziemy organizować zajęcia z informatyki, techniki, fizyki i chemii, ale również z przedmiotów humanistycznych i sportowe – powiedział dyrektor szkoły Mirosław Ciesielski.
Pierwsze, pilotażowe zajęcia odbędą się w najbliższą sobotę, 13 grudnia, o godz. 11:00 w Zespole Szkół Elektronicznych
i Gimnazjum nr 3 przy ul. Grunwaldzkiej 64a.

Informacje o projekcie zostały przekazane do szkół podstawowych, a uczniowie otrzymali ulotki o pierwszych warsztatach. Na pierwsze spotkanie przygotowano bogatą ofertę zajęć sportowych „na wesoło” (trzeba zabrać stroje sportowe). Natomiast uczniowie pragnący rozwijać swoje pasje artystyczne i plastyczne będą wykonywali ozdoby świąteczne.

- Na uczniów klas V i VI czekamy w sobotę o godz. 11:00 w Zespole Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3. Mam nadzieję, że będzie to dobrze wykorzystany czas, czas spędzony na potyczkach sportowych, zajęciach artystycznych i wspólnym kolędowaniu – zaprasza dyrektor szkoły.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group