Poniedziałek, 14 czerwca
Imieniny: Elizy, Michała
Czytających: 6269
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sobieszów: Egzamin w Karkonoskim Klubie Karate

Wtorek, 20 marca 2012, 18:05
Aktualizacja: 18:07
Autor: MDvR
Sobieszów: Egzamin w Karkonoskim Klubie Karate
Fot. użyczone
Szkoła Podstawowa nr 15 w Sobieszowie była 18 marca gospodarzem kolejnego egzaminu na stopnie kyu w Karkonoskim Klubie Karate Shinkyokushinkai, którego prezesem jest Piotr Cieśliński. Do egzaminu przystąpiło 45 osób z następujących sekcji: Sobieszowa, Karpacza, Szklarskiej Poręby, Świeradowa Zdrój oraz AZS Politechniki Wrocławskiej z Jeleniej Góry.

Egzamin przeprowadził sensei Jacek Baranowski (4 dan) - prezes Polskiej Organizacji Shinkyokushinkai, który promował na wyższe stopnie wszystkich sempai. – Dziękujemy za wizytę sensei’owi Jackowi Baranowskiemu oraz zaangażowanie rodziców i wszystkich karateków. Zapraszamy do odwiedzin galerii i oglądnięcia zdjęć z egzaminu i z życia Karkonoskiego Klubu Karate – wyznaje Piotr Cieśliński.

Wizyta prezesa POS jest wielkim wyróżnieniem dla klubu Piotra Cieślińskiego, którego w Jeleniej Górze gościliśmy po raz drugi. Przypominamy, że w sobotę Piotr, Maciej Giziński i Ewelina Grunwald będą walczyli o Mistrzostwo Polski w Nowej Rudzie i kwalifikacje na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Belgii.

Klub składa podziękowania za wsparcie dla Hotelu LAS, Silesia Studio, Politechniki Wrocławskiej ZOD w Jeleniej Górze, a w szczególności prezesowi MKS-u Karkonosze Zbigniewowi Stępniowi, prezesowi AZS ZOD Politechniki Wrocławskiej Dawidowi Wiewiórskiemu oraz Tomaszowi Kociole.

Wszystkie informacje dotyczące klubu można znaleźć na www.karatejeleniagora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group