Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 6926
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Efekty warsztatów w Galerii Korytarz

Czwartek, 6 września 2018, 11:34
Aktualizacja: Piątek, 7 września 2018, 11:17
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Efekty warsztatów w Galerii Korytarz
Fot. Przemek Kaczałko
Jeleniogórskie Centrum Kultury zaprasza do swojej siedziby przy ul. Bankowej, gdzie w Galerii Korytarz można obejrzeć efekty prac warsztatowych z dziedziny fotografii.

Na I piętrze JCK odbył się wernisaż prac powstałych podczas warsztatów: cyfrowej obróbki obrazu fotograficznego, fotografii wielkoformatowej i filmu dokumentalnego w ramach projektu "Pamięć i Fotografia", upamiętniającego Ewę Andrzejewską i Wojtka Zawadzkiego. Warsztaty odbyły się dzięki zaangażowaniu Tomasza Mielecha, Marka Likszteta oraz Tomasza Michałowskiego.

- To, że ten projekt jest realizowany, to zasługa tych, którzy an niego głosowali. W tym roku pierwszy raz mieliśmy szansę wystartować jako stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa Fotografii do programu Aktywny Dolny Śląsk, gdzie można było składać obywatelskie projekty w dziale kultury - podkreśliła Janina Hobgarska.

Warsztaty zorganizowane przez stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa Fotografii odbyły się przy współpracy z Lwóweckim Ośrodkiem Kultury i Miejskim Ośrodkiem Kultury w Kowarach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
100%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group