Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 3431
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: ECO firmą przyjazną klientowi

Niedziela, 14 stycznia 2018, 7:08
Autor: Paweł Guszała
Jelenia Góra: ECO firmą przyjazną klientowi
Fot. Paweł Guszała, Fundacja DKO
10 stycznia w Warszawie na uroczystej gali rozdane zostały certyfikaty „Firma przyjazna klientowi”. Wśród wyróżnionych znalazło się ECO Jelenia Góra. Nie pierwszy raz.

„Firma Przyjazna Klientowi” to program certyfikacyjny, którego celem jest ocena satysfakcji klientów. Podstawą do określenia poziomu ich zadowolenia jest specjalne badanie, realizowane przy użyciu kwestionariusza. Sprawdza każdy podmiot w czterech obszarach: zadowolenie klientów, satysfakcję ze współpracy, jakość obsługi oraz prawdopodobieństwo rekomendacji.

Certyfikat „Firma przyjazna klientowi” 2017 otrzymało ECO Jelenia Góra. - Wyróżnienie to ma dla nas szczególne znaczenie, gdyż pomimo tego, że godło przyznaje kapituła, to w rzeczywistości jest to wyróżnienie od naszych klientów. Utwierdza nas to, że nasza praca przynosi efekty i tym bardziej czujemy się zobowiązani, aby utrzymać wysoki poziom jakości świadczonych przez nas usług – mówi Rafał Ostojewski, główny specjalista ds. technicznych w ECO Jelenia Góra.

To nie pierwsze takie wyróżnienie w historii jeleniogórskiej firmy. Po raz czwarty ECO Jelenia Góra otrzymało taki certyfikat. Tym razem w programie „Firma przyjazna klientowi” wyróżniono 31 firm. Oprócz ECO Jelenia Góra na najwyższe uznanie i zaufanie klientów zasłużyły: ECO Kutno, Malbork i Tarnobrzeg oraz Energetyka Cieplna Opolszczyzny S. A.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1155
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group