Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 6688
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzień otwarty Wodnika

Sobota, 4 października 2008, 11:33
Aktualizacja: 11:34
Autor: Angela
Po raz pierwszy w historii mieszkańcy będą mogli zwiedzić zakład uzdatniania wody oraz jeleniogórską oczyszczalnię ścieków. 4 października podczas „dnia otwartego Wodnika”, z bliska będzie można obejrzeć urządzenia wykorzystywane przez spółkę komunalną raz porozmawiać z pracownikami o sprawach związanych z zaopatrzeniem w wodę.

Obejrzeć można zakład uzdatniania wody przy ulicy Wróblewskiego w Cieplicach oraz oczyszczalnię ścieków przy ulicy Lwóweckiej.

– Chcemy zapoczątkować zwyczaj zdawania mieszkańcom sprawozdania z tego na jakim sprzęcie pracuje spółka komunalna i w jaki sposób wykorzystujemy pieniądze płacone przez jeleniogórzan – mówi Wojciech Jastrzębski, prezes Wodnika - chcemy też zapoznać mieszkańców z ogólnymi problemami związanymi z wodą, co mamy nadzieję przekona ich do oszczędzania wody i dbania o nią. Jednocześnie mieszkańcy będą mogli spotkać z naszymi pracownikami i porozmawiać o swoich problemach.

Organizatorzy przedsięwzięcia liczą na dużą frekwencję. Pracownicy Wodnika będą dostępni dla jeleniogórzan w godzinach od 10 – 14.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group