Czytających: 4181
Zalogowanych: 4

Jelenia Góra: Dzielnie powalczyli z Borem

Środa, 26 maja 2021, 22:19
W hali przy ul. Złotniczej odbył się ostatni turniej obecnego sezonu, którego gospodarzem był UKS Śniadek Jelenia Góra. Podopieczni Emilii Wasiucionek rywalizowali z ekipami z Obornik Śląskich oraz Wrocławia.

Najmłodsi szczypiorniści Śniadka na początek turnieju zmierzyli się z ekipą z Wrocławia, której ulegli wyraźnie 6:17. Następnie po zaciętym meczu Bór Oborniki Śląskie pokonał Śląska 21:17 i wydawało się, że przed jeleniogórzanami jeszcze trudniejsze zadanie, ale w starciu z ekipą z Obornik Śląskich spisali się znacznie lepiej. Do przerwy gospodarze prowadzili 11:9, a po zmianie stron do 28. minuty mogli mieć nadzieję na zwycięstwo (wówczas na tablicy wyników było 17:18), jednak końcówka należała do przyjezdnych i mecz zakończył się wynikiem 17:21.

Przed dziećmi ze Śniadka ostatni turniej sezonu, który odbędzie się w Świdnicy.

UKS Śniadek Jelenia Góra - WKS Śląsk Wrocław 6:17 (4:7)

Śniadek: Stawiarz - Przystasz 3, Lipek 3, Finowski, Rachmiel, Pieniądz, Szymków, Sadowski, Jandourek.

WKS Śląsk Wrocław - SPR Bór Oborniki Śląskie 17:21 (8:9)

UKS Śniadek Jelenia Góra - SPR Bór Oborniki Śląskie 17:21 (11:9)

Śniadek: Stawiarz - Lipek 6, Sadowski 4, Jandourek 4, Przystasz 2, Rachmiel 1, Finowski, Pieniądz, Szymków.
Bór: Czaja - Bagiński 6, Wróbel 5, Stefanowski 5, Borowiak 3, Kozicki 1, Liwacz 1, Kurnicki, Szewczyk, Chojak.